урок -захист учнівських проектів

10
ЗАХИСТ УЧНІВСЬКИХ ПРОЕКТІВ

Upload: -

Post on 15-Jan-2017

236 views

Category:

Automotive


1 download

TRANSCRIPT

Page 1: урок -захист учнівських проектів

ЗАХИСТ УЧНІВСЬКИХ ПРОЕКТІВ

Page 2: урок -захист учнівських проектів

МЕТА: сприяти формуванню осмислених систематичних знань про життєвий і творчий шлях Т. Шевченка, всесвітній резонанс його творчості, допомогти усвідомити світове значення його творчої діяльності; розвивати навички проектно-дослідницької роботи, творчі здібності, вміння самостійно працювати з різними джерелами інформації; виховувати повагу до Т. Шевченка та його внесок у скарбницю української поезіїЦілі.Учні знатимуть: цікаві факти біографії Кобзаря, зміст, проблеми творів інтимної лірики, про образи гетьманів , які зустрічаються у творах Шевченка,яку малярську спадщину залишив поет, факти про вшанування пам’яті генія українського народуУчні вмітимуть: висловлювати власні міркування щодо проблем, порушених у творах інтимної лірики, аналізувати мистецьку спадщину Шевченка, а також образи гетьманів, яких зображує у своїх творах Кобзар, усвідомлювати роль і значення творчості Т. Шевченка в Україні і світі.

Page 3: урок -захист учнівських проектів

Ім’я уроку: Т. Шевченко – геній українського народуТип уроку: урок-презентація пошуково-дослідницьких робітОБЛАДНАННЯ: ілюстрації до творів Т. Шевченка, відеопрезентації, буклети, публікації, репродукції з картин Т. Шевченка, відео фрагменти фільму «Тарас Шевченко», опорні мультимедійні схеми.МЕТОДИ, ПРИЙОМИ І ФОРМИ РОБОТИ: гронування, асоціювання «Незакінчене речення», робота в групах, учнівські пошуково-дослідницькі роботи, перегляд фрагмента фільму «Тарас Шевченко»

Page 4: урок -захист учнівських проектів

Не вмре повік твоє святе ім’я!Йому, як сонцю, вічно пломеніти!

І буде пісня зроджена твоя,Мов океан розбурханий гриміти

В. ГапріндашвіліХІД УРОКУІ. Організаційний етап урокуІІ. Мотивація діяльностіІІІ. Цілевизначення і планування1.Представлення концепту теми, імені та епіграфа уроку2. Ознайомлення із цілями уроку, доповнення власними.

Фрагмент уроку

Page 5: урок -захист учнівських проектів

IV. Основний зміст урокуМетодичний коментарПредставлення презентації вчителя «Через віки з любов’ю»

Page 6: урок -захист учнівських проектів

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОЕКТУ групи «Творча лабораторія»«Лірика Шевченка крізь призму кохання»

Page 7: урок -захист учнівських проектів

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОЕКТУ групи«Мистецтвознавці» «Живописна спадщина Тараса Шевченка»

Page 8: урок -захист учнівських проектів

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОЕКТУ групи «Істориків»«Образи гетьманів у творах Т. Шевченка»

Page 9: урок -захист учнівських проектів

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОЕКТУ ГРУПИ «Літературознавці» «Світова велич Тараса Шевченка»

Літ ерат урно-меморіальниймузей Тараса Шевченка

Розташований на території батьківської садиби Тараса Григоровича Шевченка, де він проживав з 1815 по 1829 рік.

Адреса: Черкаська область, Звенигородський район, село Шевченкове

Page 10: урок -захист учнівських проектів

V. Рефлексійно-оцінювальний етап.•Коментування епіграфа•Перегляд цілей, поставлених на початку уроку.•Складіть есе (роздум): чи погоджуєтесь ви з висловом

«Шевченко – геній українського народу» •«Незакінчене речення» : «Після цього уроку я

відчуваю…..розумію…..думаю…»•Самооцінювання. Закінчіть речення:• « Я сьогодні молодець, бо…»•Оцінювання роботи груп (виступи членів журі,

аргументування оцінок) VII. Домашнє завдання . Підготуватись до контрольної

роботи.