2 aukcja super młoda

dom aukcyjny polswiss art siedziba domu aukcyjnego polswiss art 14 maja 2013 19.00 aukcja super m ł oda 2

Upload: dom-aukcyjny-polswiss-art-sp-z-oo

Post on 23-Mar-2016

241 views

1 download

Aukcja 14 maja 2013, godz. 19.00 Siedziba domu aukcyjnego Polswiss Art, ul.Wiejska 20, Wystawa przedaukcyjna 09.05 - 13.05

Page 1: 2 Aukcja Super Młoda

dom aukcyjnypolswiss art

siedziba domu aukcyjnego polswiss ar t14 maja 201319.00

aukcja supermłoda 2

Page 2: 2 Aukcja Super Młoda
Page 3: 2 Aukcja Super Młoda

dom aukcyjny polswiss ar t, ul. wiejska 20, 00-490 warszawa22 628 13 67, 22 629 46 87, www.polswissar t.pl, galeria@polswissar t.pl

partner:

aukcja supermłoda

wystawa przedaukcyjna09.05 – 13.05 w godz. 11.00 – 19.00galeria polswiss ar t, warszawa ul. wiejska 20oraz w dniu aukcji w godz. 11.00 – 18.00w siedzibie domu aukcyjnego polswiss ar t

Page 4: 2 Aukcja Super Młoda

| 2 |

1KARINA ANTOŃCZAK ur. 1981

LOVE, 2008 technika własna, płótno, 150x80 cm sygn.na odwrocie: KARIKO.ONO

Cena wywoławcza: 500 zł

2NATALIA KARASIŃSKAur. 1987

SENSUAL, 2011olej, płótno, 100x80 cmsygn. p.d. N.KARASIŃSKA, na odwrocie: NK NKARASIŃSKA

Cena wywoławcza: 500 zł

3KATARZYNA ADAMEKur. 1980

W DRODZE, 2012 olej, płótno, 60x80 cmsygn. na odwrocie: Katarzyna Łucja Adamek 2012/\”W drodze\”

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 5: 2 Aukcja Super Młoda

| 3 |

4SVIETLANA BILETNICOVA

ur. 1981

DZIEWCZĘCE SPRAWY, 2012 olej, płótno, 60x80 cm

opisany na odwrocie: S.Biletnikova 2012 r

Cena wywoławcza: 500 zł

5MICHAŁ BOJARA

ur. 1979

MICHAEL JACKSON, 2011akryl, płótno, 60x80 cm

sygn. na odwrocie: Michael Jackson/2011/AKRYL PŁÓTNO/Michał Bojara

Cena wywoławcza: 500 zł

6DIANA BATRUCH

ur. 1988

FABRYKA, 2012 olej, płótno, 81x100 cm

sygn. na odwrocie: DIANA/BATRUCH/Diana/Batruch

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 6: 2 Aukcja Super Młoda

| 4 |

7JASIEK BALCERZAK ur. 1976

SOSNY 3 Z CYKLU DRZEWA, 2011olej, płótno, 110x120 cm sygn. na odwrocie: JASIEK/BALCERZAK/Z CYKLU „DRZEWA” /OLEJ/PŁÓTNO/2011

Cena wywoławcza: 500 zł

8MICHAŁ BATORSKI ur. 1984

MIKOŁAJ, 2012 rzeźba, ceramika, 39,5x16x24 cm

Cena wywoławcza: 500 zł

9MAGDALENA WĘGRZYNur. 1986

BEZ TYTUŁU, 2012olej, płótno, 100x120 cm

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 7: 2 Aukcja Super Młoda

| 5 |

10WALDEMAR BOROWSKI

ur. 1979

GRZYBUDDA, 2007olej, płótno, 50x65 cm

sygn.p.d. Waldek Borowski/2007, na odwrocie: WALDEMAR BOROWSKI/\”GRZYBUDDA\”/2007olej, płótno, 50x65 cm

Cena wywoławcza: 500 zł

11JULIA BODZIOCH

ur. 1986

Z CYKLU WCIELENIA, 2012olej, płótno, 150x110 cm

Cena wywoławcza: 500 zł

12PAULA JASZCZYK

ur. 1977

BEZ TYTUŁU, 2010 olej, płótno, 120x120 cm

na odwrocie: P.Jaszczyk 2010

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 8: 2 Aukcja Super Młoda

| 6 |

13ULA DZWONIK ur. 1973

POMIĘDZY, 2010 akryl, płótno, 50x70 cmopisany na odwrocie: DZWONIK 2010 w monogramie wiązanym

Cena wywoławcza: 500 zł

14IWONA DELIŃSKA ur. 1968

BLUE III, 2013akryl, płótno, 100x60 cmsygn.p.d Delińska, na odwrocie: BLUE III/Delińska/2013

Cena wywoławcza: 500 zł

15KAMILA DAŃKO ur. 1980

BASET, 2009 akryl, płótno, 46x33 cmopisany na odwrocie: Kamila Dańko 2009

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 9: 2 Aukcja Super Młoda

| 7 |

16MATEUSZ DĄBROWSKI

ur. 1980

Z CYKLU GARAŻ, 2011 olej, płótno, 60x80 cm

sygn. na odwrocie: MATEUSZ DĄBROWSKI/PEJZAŻ olej/01.01.11

Cena wywoławcza: 500 zł

17EWA DOROSZENKO

ur. 1983

RELACJE NA BATERIE, 2008olej, akryl, marker, płótno, 105x120 cm

sygn. na odwrocie: EWA DOROSZEKO/RELACJE NA BATERIE

Cena wywoławcza: 500 zł

18AGNIESZKA CYRANKA-PYTLIK

ur. 1986

KRĘGI, 2012 olej, płótno, 100x80 cm

sygn. na odwrocie: AGNIESZKA CYRANKA -PYTLIK 2012:

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 10: 2 Aukcja Super Młoda

| 8 |

19EDYTA HULur. 1986

ZWIERZĘ 13 - III, 2013akryl, płótno, 100x100 cmsygn. na odwrocie: Edyta Hull/Zwierzę 13- III/Gdańsk 2013

Cena wywoławcza: 500 zł

20KATARZYNA JANIEC-PIŁAT ur. 1978

AKT, 2011akryl, płótno, 100x80 cmsygn. na odwrocie: 04.2011/Katarzyna Janiec-Piłat

Cena wywoławcza: 500 zł

21WIKTOR JANICKI ur. 1983

OSIEDLE, 2013 akryl, płótno, 50x70 cm, sygn. p.d W.Janicki

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 11: 2 Aukcja Super Młoda

| 9 |

22MONIKA HARTMAN

ur. 1973

ŁEBA, 2012 olej, pastel, płótno, 100x50 cm

sygn.p.d. Hartman 2012

Cena wywoławcza: 500 zł

23MATEUSZ BYKOWSKI

ur. 1987

BEZ TYTUŁU, 2009 akryl, plexi, 150x100 cm

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 12: 2 Aukcja Super Młoda

| 10 |

24SARA JAŚKIEWICZ ur. 1968

WILGOTNOŚĆ 15, 2009olej, płótno, 100x100 cm sygn. na odwrocie: JAŚKIEWICZ 2009/WILGOTNOŚĆ 15

Cena wywoławcza: 500 zł

25EWA ZWARYCZur. 1980

DANAE, 2010 olej, płótno, 40x40 cmopisany na odwrocie: \”Danae\” 40x40 Ewa Zwarycz 2010

Cena wywoławcza: 500 zł

26ALBERTYNA KACALAK ur. 1988

GNIAZDO, 2012 olej, płótno, 70x70 cm sygn.na odwrocie:ALBERTNA/KACALAK/70x70 2012/\”GNIAZDO\”

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 13: 2 Aukcja Super Młoda

| 11 |

27JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK

ur. 1966

ZORZA, 2013olej, płótno, 90x80 cm

sygn.p.d. J.K./H,13

Cena wywoławcza: 500 zł

28EMILIA ŻAKIETA

ur. 1986

NA SPACERZE, 2012 olej, płótno, 30x40 cm

na odwrocie: Emilia Żakieta 2012

Cena wywoławcza: 500 zł

29ERWIN WYJADŁOWSKI

ur. 1980

HINDENBURG, 2012 olej, płótno, 100x145 cm

na odwrocie: Wyjadłowski Erwin/\”Hondenburg\’2012/145x100/OLEJ

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 14: 2 Aukcja Super Młoda

| 12 |

30MAGDALENA JĘDRZEJCZYK ur. 1990

ŻNIWA I, 2012 olej, płótno, 70x110 cmsygn. na odwrocie: Magdalena Jędrzejczyk, 2012

Cena wywoławcza: 500 zł

31PIOTR KOLANKO ur. 1987

BEZ TYTUŁU, 2010 olej, płótno, 100x70 cmsygn. na blejtramie Suriw 2010

Cena wywoławcza: 500 zł

32GRZEGORZ KLIMEK ur. 1987

KOŃ MECHANICZNY, 2013 tempera, olej, płótno, 100x100 cmsygn. l.g. G.Klimek „Koń mechaniczny”/2013, na odwrocie G. Klimek/Koń mechaniczny/2013

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 15: 2 Aukcja Super Młoda

| 13 |

33KATARZYNA KANIA

ur. 1983

AUTOPORTRET Z KWIATEM, 2007sucha pastel, karton, 100x70 cm

sygn. p.d. KASIA/KANIA/2007, na odwrocie: \”Autoportret z kwiatem\”-sucha pastel 100x70 2007/KASIA/KANIA/2007

Cena wywoławcza: 500 zł

34MARIAN KONIUSZKO

ur. 1983

ALL MY LIFE. BLACK, 2012 akryl, spray, płótno, 100x70 cm

sygn. na odwrocie: „All my life” black/Marian Koniuszko/2012

Cena wywoławcza: 500 zł

35KAROLINA KOSIŃSKA

ur. 1980

BEZ TYTUŁU, 2010 akryl, płótno, 60x80 cm

na odwrocie pieczęć autorska

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 16: 2 Aukcja Super Młoda

| 14 |

36KLAUDIA KOST ur. 1986

PARKING JEDYNKA, 2009 akryl, płótno, 100x130 cm

Cena wywoławcza: 500 zł

37PAULINA KORBACZYŃSKA ur. 1981

MOGĘ SIĘ UŚMIECHNĄĆ, JEŚLI CHCESZ, 2012 olej, płótno, 116x81 cm sygn. p.d. Korbaczyńska 2012, na odwrocie: \”Mogę się uśmiechnąć, jeśli chcesz\” P.Korbaczyńska 2012

Cena wywoławcza: 500 zł

38LENKA KUBICA ur. 1981

Z SERII DOROŚLI, 2013akryl, płotno, 90x90 cm sygn.p.d. LENKA KUBICA’13, na odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 17: 2 Aukcja Super Młoda

| 15 |

39MARTA KONIECZNY

ur. 1969

ODBICIE, 2011olej, płótno, 50x100 cm

sygn. na odwrocie: „Odbicie” Marta/Konieczny/2011

Cena wywoławcza: 500 zł

40PATRYK KOWALCZYK

ur. 1985

MIASTO, 2012 akryl, mazak olejny, płótno, 100x70 cm

sygn. na odwrocie: Kowalczyk Patryk/Miasto/12

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 18: 2 Aukcja Super Młoda

| 16 |

41ALEKSANDRA KUCZARA ur. 1984

DYWAGACJE GIEŁDOWE, 2011olej, płótno, 70x100 cm

Cena wywoławcza: 500 zł

42IWONA LENIK ur. 1983

LA POUPÉE, 2013 akryl, płótno, 100x70 cm

Cena wywoławcza: 500 zł

43MAGDALENA ŁAZAR-MASSIER ur. 1976

Z CYKLU MAXIKING, 2009 akryl, płótno, 80x120 cmsygn. na licu: Massier Łazar, opisany na odwrociu: z cyklu Maxiking, Ł. Massier 2009

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 19: 2 Aukcja Super Młoda

| 17 |

44KAMILA MAKARUK

ur. 1987

ŚWIĘTO, 2012akryl, płótno, 40x50 cm

opisany na odwrocie: \”Święto\”/Kamila 12/TECH.AKRYL NA PŁÓTNIE/KAMILA MAKARUK

Cena wywoławcza: 500 zł

45JAROSŁAW LEWERA

ur. 1972

Z CYKLU CYTATY CYTAT Z MALCZEWSKIEGO, 2013 olej, płótno, 140x100 cm

sygn. p.d. J.Lewera 2013, opisany na odwrocie: JAROSŁAW LEWERA CYKL CYTATY \”CYTAT Z MALCZEWSKIEGO\” OLEJ NA PŁÓTNIE 140 x 100 cm 2013

Cena wywoławcza: 500 zł

46FELIKS MARCINIAK

ur. 1987

BRAIN, 2008 olej, płótno, 80x80 cm

sygn. na odwrocie: Feliks Marciniak

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 20: 2 Aukcja Super Młoda

| 18 |

47ANNA MASIUL-GOZDECKA ur. 1975

BUJANY, Z CYKLU: ŁOWCY CHWILI, 2010akryl, płotno, 100x70 cmsygn. na odwrocie: Bujany 2010/Anna M.Masiul-Gozdecka

Cena wywoławcza: 500 zł

48JOANNA MAŁECKA ur. 1975

MEMOREX 01, 2012akryl, sitodruk na desce, 124,5x62 cmsygn.p.d i na odwrocie

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 21: 2 Aukcja Super Młoda

| 19 |

49MARIUSZ MAKSEL

ur. 1981

MOJE MIASTO - LUDZIE I UPŁYW CZASU III, 2010 olej, płótno, 140x100 cm (2 blejtramy 70x100 cm)

sygn. p.d., na odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 500 zł

50MACIEJ SIEMOŃSKI

ur. 1984

WYJŚCIE Z GALERII, 2013akryl, płótno, 60x81 cm

sygn. Siemioński

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 22: 2 Aukcja Super Młoda

| 20 |

51KAROLINA MATYJASZKOWICZ ur. 1980

SKALISTE OBŁOKI, 2013 akryl, tkanina, płyta, 79x100 cm sygn. p.d. K.MATYJASZKOWICZ/2013, na odwrocie: SKALISTE OBŁOKI/K.MATYJASZKOWICZ/2013

Cena wywoławcza: 500 zł

52JOANNA MULARSKA ur. 1975

POWIDOKI 13, 2013 olej, płótno, 120x80 cm sygn. na odwrocie: Joanna Mularska

Cena wywoławcza: 500 zł

53EWELINA MĄKOSA ur. 1986

SPEECTATORS, 2012 olej, płótno, 70x100 cmopisane na odwrocie: E. Mąkosa 2012 spectators EM 2012 spectators 1

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 23: 2 Aukcja Super Młoda

| 21 |

54BARTOSZ MILEWSKI

ur. 1975

CIĘŻARÓWKI CZASU, 2011 akryl, płótno, 85 x 110 cm, sygn.p.d. Milewski\\\’2011

Cena wywoławcza: 500 zł

55AGATA NOWAK

ur. 1983

TAJEMNICA PRZEJŚCIA 2, 2013olej, akryl, płótno, 130x90 cm

opisany na odwrocie: Agata Nowak \”Tajemnica przejścia II\” olej / akryl 130x90 cm 2013 R

Cena wywoławcza: 500 zł

56KATARZYNA NAJMROCKA

ur. 1981

BACKSTAGE, 2013 olej, płótno, 50x70 cm

na odwrocie: KATARZYNA NAJMROCKA \”BACKSTAGE\”2013r

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 24: 2 Aukcja Super Młoda

| 22 |

57ALEKSANDRA MISZTUR ur. 1977

BOXING, 2010akryl, płótno, 80x120 cm

Cena wywoławcza: 500 zł

58MAŁGORZATA PABICH ur. 1987

OBCY II, 2012technika mieszana, płótno, 120x90 cm

Cena wywoławcza: 500 zł

59MAGDALENA POŁACIK ur. 1980

DZIEWCZYNY Z BIEDRONKAMI, 2012 olej, płótno, 70x79 cmsygn. na odwrocie: Dziewczyny/z biedronkami/Magdalena/Połacik/2012

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 25: 2 Aukcja Super Młoda

| 23 |

60AGATA NOWOSIELSKA

ur. 1982

RUINS (ŁAPALICE), 2012 olej, płótno, 80x80 cm

sygn. na odwrocie: AGATA/NOWOSIELSKA/2012/RUINS/(ŁAPALICE)

Cena wywoławcza: 500 zł

61JANUSZ ORZECHOWSKI

ur. 1982

POMNIK, 2012 akryl, płótno, 60x80 cm

sygn.p.d. Janusz Orzechowski 2012

Cena wywoławcza: 500 zł

62KATARZYNA OROŃSKA ORNO

ur. 1984

WALKING ON THE SOHO, 2010akryl, płótno, 70x100 cm

sygn. p.d. K.Orno Orońska

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 26: 2 Aukcja Super Młoda

| 24 |

63IZABELA KITA ur. 1978

Z CYKLU KAMIEŃ NA KAMIENIU, 2012 olej, płótno, 1x30x30 cm + 2x15x15 cm sygn. l.d.

Cena wywoławcza: 500 zł

64SZYMON MOTYL ur. 1978

NEPAL II, 2013 olej, płótno, 160x90 cm sygn. na odwrociu: Szymon Motyl/2013/\”NEPAL\”

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 27: 2 Aukcja Super Młoda

| 25 |

65TOMASZ POZNYSZ

ur. 1988

NO NAME, 2013 akryl, płótno, 130x100 cm

u dołu: T.Poznysz, na odwrocie: TOMASZ POZNYSZ/NO NAME 2013

Cena wywoławcza: 500 zł

66KATARZYNA PULIT-BINKOWSKA

ur. 1981

GERETTET I, 2013 olej, płótno, 70x100 cm

opisany na odwrocie: KATARZYNA PULIT-BINKOWSKA „GERETTET” I 2013

Cena wywoławcza: 500 zł

67SONIA RUCIAK

ur. 1987

BEZ TYTUŁU, 2011akryl, płótno, 60x100 cm

sygn. p.d. Ruciak S

Cena wywoławcza: 500 zł

68FILIP PRĘGOWSKI

ur. 1973

OGLĄDANIE OBRAZU, 2010 olej, płótno, 89x130 cm

na odwrocie: nalepka autorska

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 28: 2 Aukcja Super Młoda

| 26 |

69AGATA RUMAN ur. 1985

KONCERT, 2012 olej, płótno, 100x80 cmsygn.l.d. ARUMAN/\’12

Cena wywoławcza: 500 zł

70PIOTR SAKOWSKI ur. 1983

PEJZAŻ - MONTAUK, 2012akryl, płótno; 81x81 cmsygn. na odwrocie: 81 x 81 cm/ PEJZAŻ-MONTAUK/ P.SAKOWSKI

Cena wywoławcza: 500 zł

71NATALIA ROZMUS ur. 1983

WARIACJA ARCHITEKTONICZNA Z SARAJEWA, 2013 akryl, płótno, 50x50 cmsygn.na odwrocie: \\\”Wariacja architektoniczna/z Sarajewa 2013/natalia rozmus

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 29: 2 Aukcja Super Młoda

| 27 |

72MONIKA SIKORA

ur. 1988

MIASTO 1, Z CYKLU: MIASTA, 2013

akryl, olej, płótno, 100x70 cmsygn. na odwrocie: Monika Sikora/Cykl \\\”Miasta\\\”/2013/

Miasto 1/100 cm/70 cm/Akryl na płótnie

Cena wywoławcza: 500 zł

73SYLWESTER STABRYŁA

ur. 1975

Z CYKLU DUZI CHŁOPCY: SZYMEK, 2011 olej, płótno, 120x100 cm, na odwrocie: Sywester Stabryła z cyklu

„Duzi Chłopcy” – Szymek - olej na płótnie 120x100 cm 2011 r.

Cena wywoławcza: 500 zł

74JUSTYNA SKOWYRSKA

ur. 1980

PATERA GRAFICZNAceramika szkliwiona wykonana z płata białej gliny, ręcznie malowana

angobami, wypalona w temperaturze 1050 stopni C, 31x31x9 cmsygn. na spodzie SKOWYRSKA i monogram wiązany

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 30: 2 Aukcja Super Młoda

| 28 |

75PAULINA SZYMANIUK ur. 1978

ŁYŻWIARZ, 2011 akryl, płótno, 100x120 cmsygn. na odwrocie: Paulina Szymaniuk/\”Łyżwiarz\”

Cena wywoławcza: 500 zł

76JACEK SZTUKA ur. 1976

Z KARABINEM, 2012 olej, płótno, 110x76 cm sygn. l.d. J. Sztuka i na odwrocie: JACEK SZTUKA/ „Z KARABINEM”/ A.D.2012/ 110x76 cm/ OLEJ

Cena wywoławcza: 500 zł

77KATARZYNA STRYSZOWSKA ur. 1983

DEREŃ, 2013olej, płótno, 90x120 cmsygn. na odwrocie: \”Dereń\”/90x120, olej na płótnie/2013 r/Katarzyna Stryszowska

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 31: 2 Aukcja Super Młoda

| 29 |

78MONIKA SYNAK

ur. 1984

MÓJ, 2013 akryl, płyta, 45x70 cm

sygn.l.d. MSYNAK

Cena wywoławcza: 500 zł

79OLGA SZCZECHOWSKA

ur. 1987

BEZ TYTUŁU, 2012 akryl, olej, płótno, 55x90 cm

na odwrocie: OLGA SZCZECHOWSKA/2012

Cena wywoławcza: 500 zł

80ZUZANNA WALAS

ur. 1990

8, 2012 akryl, płótno, 60x90 cm

sygn. na odwrocie: Zuzanna WALAS/\”8\”, 2012/60x90 cm, akryl

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 32: 2 Aukcja Super Młoda

| 30 |

81KATARZYNA SZYMKIEWICZ ur. 1989

UKŁAD, 2012 olej, płótno, 4x30x30 cmsygn. każdy element na odwrocie: KATARZYNA SZYMKIEWICZ/UKŁAD/2012

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 33: 2 Aukcja Super Młoda

| 31 |

82ANDRZEJ TUŹNIK

ur. 1974

LATO W RIO, 2013 olej, płótno, 60x80 cm

opisany na odwrocie monogramem i datą 2013 oraz pieczęć autorska

Cena wywoławcza: 500 zł

83TOMEK WOJTYSEK

ur. 1983

KOBIETA W FIOLECIE, 2006olej, płótno, 100x70 cm

sygn.l.d. TOMASZ WOJTYSEK, na odwrocie: TOMEK WOJTYSEK/\”KOBIETA W FIOLECIE\”/100x70 cm, olej na płótnie/2006r

Cena wywoławcza: 500 zł

84HELENA WAWRZENIUK

ur. 1984

BRUEGEL TARKOWSKI, 2012 olej, płótno,150x100 cm sygn. na odwrocie: HW

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 34: 2 Aukcja Super Młoda

| 32 |

85ŁUKASZ ZEDLEWSKI ur. 1989

PLAŻA NAD WISŁĄ OD STRONY PRAGI, 2011 olej, płótno, 50x110 cm sygn. p.d. Łukasz Zedlewski 2011, na odwrociu: Łukasz/Zedlewski/2011

Cena wywoławcza: 500 zł

86KACPER ZIELIŃSKI ur. 1988

WHIELKI WILHELM, 2011akryl, spray, 90x 60 cm na odwrocie: Kacper Zieliński/\”Whielki Wilhelm\”

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 35: 2 Aukcja Super Młoda

| 33 |

87NATALIA SROKA

ur. 1982

VALDRADA II Z CYKLU EL PUEBLO, 2012 akryl, płótno, 50x110 cm

sygn.p.d. Natalia Sroka 2012, na odwrocie: Natalia Sroka/VALDRADAII/z cyklu „El pueblo” 2012

Cena wywoławcza: 500 zł

88MATEUSZ BYKOWSKI

ur. 1987

LINZ II, 2009 akryl, plexi,150x100 cm

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 36: 2 Aukcja Super Młoda

| 34 |

89JAN SZCZEPKOWSKI ur. 1975

DWIE KOBIETY, 2011 olej, płótno, 50x50 cmopisany na odwrocie: JAN SZCZEPKOWSKI 2011 Szczepkowski -Dwie kobiety-

Cena wywoławcza: 500 zł

90DOMINIK SMOLIK ur. 1982

PUSZCZANIE BANIEK, 2013akryl, płótno, 70x100 cmopisany na odwrocie na blejtramie: DOMINIK SMOLIK KRAKÓW 2013

Cena wywoławcza: 500 zł

92AGATA SOBCZYK ur. 1973

KARAIBY? CZEMU NIE, 2011 olej, akryl, płótno, 80x60 cmsygn. na odwrocie: Z cyklu BEL-B/KARAIBT?CZEMU NIE/AGATA SOBCZYK

Cena wywoławcza: 500 zł

91RAFAŁ DOMINIK ur. 1985

PRACOWNIA, 2013 olej, płótno, 65x81 cmsygn. na odwrocie: RAFAŁ DOMINIK/\”PRACOWNIA\”/2013

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 37: 2 Aukcja Super Młoda

| 35 |

93OLGA GRALEWSKA

ur. 1989

PUSTYNIA, 2012 akryl, płótno, 50x70 cm

sygn.p.d. Olgi Gralewskiej\’ 12, opisany na odwrocie: Olgi/ GRALEWSKIEJ/AD.2012

Cena wywoławcza: 500 zł

94MARZENA GAWRYSIAK

ur. 1978

RODIN - MY FIRST LOVE, 2013 olej, płótno, 81x100 cm

opisany na odwrociu: \”RODIN - my fi rst love\” Mme Gazelle 2013

Cena wywoławcza: 500 zł

95WOJCIECH WROŃSKI

ur. 1979

BEZ TYTUŁU, 2007/2008 akryl, płótno, 110x125 cm

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 38: 2 Aukcja Super Młoda

| 36 |

96URSZULA KOZIEŁ ur. 1977

CZERWONY KWADRAT, 2012 olej, płótno, 60x60 cmsygn. na ramie krosna U.KOZIEŁ 2012, na odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 500 zł

97DANIEL MĄCZYŃSKI ur. 1976

RYSZARD LWIE SERCE, 2013olej, płótno, 61x50 cml.d. DAN/MAC, na odwrocie: DANIEL MĄCZYŃSKI \”RYSZARD LWIE SERCE\” 2013

Cena wywoławcza: 500 zł

98TOMASZ KOZŁOWSKI ur. 1983

SAMOCHODY, 2013 olej, płótno, 50x60 cmopisany na odwrocie: T. Kozłowski \’13

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 39: 2 Aukcja Super Młoda
Page 40: 2 Aukcja Super Młoda

| 38 |

Adamek Katarzyna ..........................................................................................................3

Antończak Karina .............................................................................................................1

Balcerzak Jasiek .................................................................................................................7

Batorski Michał ..................................................................................................................8

Batruch Diana ....................................................................................................................6

Biletnicova Svietlana ......................................................................................................4

Bodzioch Julia .................................................................................................................11

Bojara Michał ......................................................................................................................5

Borowski Waldemar.....................................................................................................10

Bykowski Mateusz ................................................................................................23, 88

Cyranka-Pytlik Agnieszka .........................................................................................18

Danko Kamila ..................................................................................................................15

Dąbrowski Mateusz .....................................................................................................16

Delińska Iwona ...............................................................................................................14

Dominik Rafał ................................................................................................................. 91

Doroszenko Ewa............................................................................................................17

Dzwonik Ula .....................................................................................................................13

Gralewska Marzena .....................................................................................................94

Hartman Monika ...........................................................................................................22

Hul Edyta ............................................................................................................................19

Janiec-Piłat Katarzyna ................................................................................................20

Janicki Wiktor...................................................................................................................21

Jaszczyk Paula .................................................................................................................12

Jaskiewicz Sara ...............................................................................................................24

Jędrzejczyk Magdalena .............................................................................................30

Kacalak Albertyna .........................................................................................................26

Kaczmarczyk-Hudzik Jagoda .................................................................................27

Kania Katarzyna .............................................................................................................33

Karasińska Natalia ............................................................................................................2

Kita Izabela ........................................................................................................................63

Klimek Grzegorz ............................................................................................................32

Kolanko Piotr ...................................................................................................................31

Konieczny Marta .......................................................................................................... 39

Koniuszko Marian .........................................................................................................34

Korbaczyńska Paulina ................................................................................................37

Kosińska Karolina ..........................................................................................................35

Kost Klaudia ......................................................................................................................36

Kozieł Urszula ..................................................................................................................96

Kozłowski Tomasz .........................................................................................................98

Kowalczyk Patryk ..........................................................................................................40

Kubica Lenka ...................................................................................................................38

Kuczera Aleksandra .....................................................................................................41

Lenik Iwona ......................................................................................................................42

Lewera Jarosław ............................................................................................................45

Łazar-Massier Magdalena ........................................................................................43

Makaruk Kamila .............................................................................................................44

Maksel Mariusz ...............................................................................................................49

Małecka Joanna .............................................................................................................48

Marciniak Feliks ..............................................................................................................46

Masiul-Gozdecka Anna .............................................................................................47

Matyjaszkowicz Karolina ..........................................................................................51

Mączyński Daniel ..........................................................................................................97

Mąkosa Ewelina .............................................................................................................53

Milewski Bartosz ............................................................................................................54

Misztur Aleksandra ......................................................................................................57

Motyl Szymon .................................................................................................................64

Mularska Ewelina ..........................................................................................................53

Najmrocka Katarzyna .................................................................................................56

Nowosielska Agata ......................................................................................................60

Nowak Agata ...................................................................................................................55

Orońska Orno Katarzyna ..........................................................................................62

Orzechowski Janusz ....................................................................................................61

Pabich Małgorzata .......................................................................................................58

Połacik Magdalena .......................................................................................................59

Poznysz Tomasz .............................................................................................................65

Pręgowski Filip ................................................................................................................68

Pulit-Binkowska Katarzyna ......................................................................................66

Rozmus Natalia ..............................................................................................................71

Ruman Agata...................................................................................................................69

Ruciak Sonia .....................................................................................................................67

Sakowski Piotr .................................................................................................................70

Siemioński Maciej .........................................................................................................50

Sikora Monika..................................................................................................................72

Skowyrska Justyna .......................................................................................................74

Smolik Dominik ..............................................................................................................90

Sobczyk Agata ................................................................................................................92

Sroka Natalia ....................................................................................................................87

Stabryła Sylwester ........................................................................................................73

Stryszowska Katarzyna ..............................................................................................77

Synak Monika ..................................................................................................................78

Szczechowska Olga .....................................................................................................79

Szczepkowski Jan .........................................................................................................89

Sztuka Jacek .....................................................................................................................76

Szymaniak Paulina .......................................................................................................75

Szymkiewicz Katarzyna .............................................................................................81

Tuźnik Andrzej ................................................................................................................82

Wawrzeniuk Helena ....................................................................................................84

Walas Zuzanna ...............................................................................................................80

Węgrzyn Magdalena .....................................................................................................9

Wojtynek Tomek ............................................................................................................83

Wroński Wojciech .........................................................................................................95

Wyjadłowski Erwin .......................................................................................................29

Zedlewski Łukasz ..........................................................................................................85

Zieliński Kacper ..............................................................................................................86

Zwarycz Ewa ....................................................................................................................25

Żakieta Emilia ..................................................................................................................28

INDEX

POLSWISS ART

DOM AUKCYJNY POLSWISS ART Iwony Büchner

00-490 Warszawa, ul. Wiejska 20

(vis a vis Hotelu Sheraton)

tel./fax: 22 628 13 67, tel. 22 629 46 87

[email protected], www.polswissart.pl

Opracowanie katalogu: Marzena Karpińska, Tatiana Rasała-Chmiel

Zdjęcia: Dariusz Kowalik, tel. +48 792 79 42 42, e-mail: [email protected]

Projekt i skład: Paweł Wolski, tel. +48 691 201 682, e-mail: pawel@fi rstgroup.net.pl

Page 41: 2 Aukcja Super Młoda

| 39 |

1. Aukcja prowadzona jest zgodnie z przepisami prawnymi przez upoważnioną osobę zwaną dalej Aukcjonerem.

2. Tak zwane postąpienie w licytacji (podwyższenie stawki) określa Aukcjoner.

3. Do udziału w licytacji upoważniają wyłącznie tabliczki z numerami identyfi kacyjnymi. Pracownicy Domu Aukcyjnego wydają je przed au-

kcją po wpłaceniu wadium. Dane osobiste kupującego pozostają do wyłącznej wiadomości Domu Aukcyjnego.

4. Kupujący pragnący zachować anonimowość po uprzednim uzgodnieniu z Domem Aukcyjnym mogą wziąć udział w licytacji przez telefon

lub zlecić Domowi Aukcyjnemu licytowanie w ich imieniu.

5. Do wzięcia udziału w aukcji upoważnia wpłata wadium w wysokości 100 złotych.

6. W przypadku nie dokonania żadnych zakupów wadium jest zwracane bezpośrednio po zakończeniu aukcji lub w dniach następnych w sie-

dzibie Domu Aukcyjnego.

7. Aukcjoner ma prawo do dowolnego rozdzielania lub łączenia obiektów wystawionych do sprzedaży oraz do ich wycofania z licytacji bez

podania przyczyny. Opisy obiektów zawarte w katalogu mogą być uzupełnione przez Aukcjonera przed rozpoczęciem licytacji.

8. Zakończenie licytacji danego obiektu następuje w momencie uderzenia młotkiem przez aukcjonera i jest równoznaczne z zawarciem umo-

wy kupna-sprzedaży. Osoba, która oferuje najwyższą cenę staje się nabywcą z wyjątkiem, gdy dzieje się to w sytuacji sporu. Aukcjoner ma

prawo ów spór rozwiązać lub też ponownie zaoferować obiekt.

9. Osoby które zakupiły na aukcji któryś z obiektów są zobowiązane do podpisania kontraktu bezpośrednio po zakończeniu licytacji. Kwota

wpłaconego wadium pomniejsza należność dla Domu Aukcyjnego. Do ogólnej wartości kontraktu doliczona zostaje opłata organizacyjna

w wysokości 15%. Opłata obowiązuje również w przypadku sprzedaży poaukcyjnej, w przypadku kiedy obiekt nie zostanie sprzedany na

aukcji. Należność za zakupione obiekty winna być zapłacona gotówką, przelewem lub czekiem potwierdzonym, nie później niż w ciągu

siedmiu dni od daty aukcji. Możliwe jest również uregulowanie należności kartą kredytową, jednak w tym przypadku, Dom Aukcyjny zmu-

szony jest naliczyć opłatę organizacyjną w wysokości 12%. Jeżeli wpłata nie nastąpi w wymaganym czasie, Dom Aukcyjny będzie zmuszony

do anulowania kontraktu i obciążenia Nabywcy wszelkimi kosztami, wynikłymi z tego tytułu. W takim przypadku wadium przechodzi na

Rzecz Domu Aukcyjnego.

10. Prawo własności przechodzi na rzecz kupującego w momencie dokonania całej wpłaty.

11. Dom Aukcyjny gwarantuje zgodność cech opisanych w katalogu ze stanem faktycznym. Dom Aukcyjny nie ponosi odpowiedzialności za

ukryte wady fi zyczne i prawne zakupionych obiektów.

12. Dom Aukcyjny nie oferuje usługi pakowania oraz wysyłki zakupionych przedmiotów jednakże na życzenie klienta Dom Aukcyjny może

odpłatnie zapakować przedmiot oraz wysłać go na koszt Kupującego. Dom Aukcyjny nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne uszko-

dzenia obrazu w czasie transportu.

REGULAMIN AUKCJI

Page 42: 2 Aukcja Super Młoda

| 40 |

ZLECENIE LICYTACJI

Aukcja Dzieł Sztuki

14 maja 2013, godz. 19.00

Prosimy o podpisanie zlecenia.

Imię, Nazwisko ....................................................................................................... Data, Podpis ........................................................................................................

Dom Aukcyjny

Polswiss Art Sp. z o.o

00-490 Warszawa

ul. Wiejska 20

Tel.:/Fax: 22 628 13 67

Możliwe jest złożenie pisemnej oferty na obraz zgłoszony do licytacji bądź udział telefoniczny. Należy wypełnić kwestionariusz zgłoszeniowy

i przesłać faxem do dnia poprzedzającego aukcję, na numer (22) 628 13 67, Dom Aukcyjny zastrzega sobie możliwość odrzucenia oferty w przy-

padku niezgodności podanych danych ze stanem faktycznym.

.....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Imię i Nazwisko

Dokładny adres

Telefony, fax

Dokument tożsamości

Dom Aukcyjny Polswiss Art. gwarantuje poufnośc danych osobowych

Nr pozycji

w katalogu

Opis pozycji

(autor tytuł, wymiary)

Maksymalna

cena oferenta

Do udziału w licytacji upoważnia wpłacone wadium w wysokości 10% planowanych zakupów. Kwotę prosimy przelać na numer konta:

ING Bank Śląski

57 1050 1038 1000 0023 0543 9743

W przypadku nie podjęcia zakupu na aukcji wadium zostanie odesłane uczestnikowi aukcji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Dom Aukcyjny Polswiss Art Sp. z o.o. moich danych osobowych w celach marketingowych.

Page 43: 2 Aukcja Super Młoda
Page 44: 2 Aukcja Super Młoda

DOM AUKCYJNY POLSWISS ART