A Wilson & Cohen és a FISE közös aukciója
2020. június 29. – július 26.
001
Karsai Zsófia (1964): Egyensúly, 2017 Kőagyag, színezett öntőmassza, metálfüst
Szabadon formált samottos agyag, 1200°C elektromos égetés 420 x 420 mm
Anyagában jelezve Kikiáltási ár: 130 000 Ft
002
Égi Marcell (1973): If Gomba I., 2019 Ezüst, PLA
3D nyomtatás, öntés 35 x 24 x 24 mm
Jelzés nélkül Kikiáltási ár: 40 000 Ft
003
Dévai Zoltán (1989): 2011 gyorsított G72 Esztergom – Budapest 2019.04.24. Giclée print; St Cuthberts Mill Somerset papír
Analóg síkfilmről készült Giclée print
900 x 600 x 25 mm Jelezve: 3/1 Kikiáltási ár: 45 000 Ft
004
Balázs Marianna (1984): Méhszív-nyaklánc, 2019 Sterling ezüst, rubin, zafír óraüveglap, méh
29 x 15 x 45 mm Jelezve: hivatalos b-m mester névjel, magyar hivataljel és mb-márkajel
Kikiáltási ár: 260 000 Ft
005
Andrási Edina (1985): Ragyogó szív, 2020 Porcelán, alumínium, szilikon kábel, E27 foglalat, LED égő
310 x 280 x 150 mm
Jelzés nélkül Kikiáltási ár: 340 000 Ft
006
Kertész Krisztina (1992): Váza panel, 2020 Üveg, fa, réz
Fusing - üvegrogyasztás 180 x 330 x 120 mm Jelzés nélkül
Kikiáltási ár: 60 000 Ft
007
Marozsán Fanni (1991): Testközel, 2017 Len és pamut
Szövött felsőruházat 70 x 160 cm
Jelezve: Vetülékhímzéssel ellátott Ba gua szimbólum Kikiáltási ár: 100 000 Ft
008
Virág Hajnalka (1985): Binocule, 2010 Csiszolt, olvasztott üveg
80 x 95 x 20 mm
Jelzés nélkül
Kikiáltási ár: 40 000 Ft
009
Maróti Viktória (1990): Shelter I., 2019 Porcelán
Kísérleti / kézzel épített 270 x 260 x 250 mm
Jelezve: shltrI. Kikiáltási ár: 280 000 Ft
010
Kovács Móni (1989): MOMENT / 04, 2020 Sárgaréz huzal, pamut / viszkóz szálak
Kézzel szőtt textil kép 110 x 90 cm Jelezve: 2020 / 04
Kikiáltási ár: 460 000 Ft
011
Csala Sándor (1975): Miért dorombol a macska?, 2013 Digitális nyomat, papír
385 x 303 mm Jelezve Kikiáltási ár: 15 000 Ft
012
Hegedűs Zsanett (1976): Shadowgraph kollekcióból 3 darab eredeti tervei
másolatával, 2015 Selyem, poliészter, viszkóz, pamut Manufakturális varrott technológia
150 x 45 cm / darab
Jelezve: szövött brand címke Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
013
Stomfai Krisztina (1967): Keksz gyűrű, 2017 925-ös ezrelékes ezüst (sterling ezüst)
Mintázott, öntött, felületkezelt
15 x 20 x 22 mm
Jelezve: mesterjel, hivatalos magyar fémjel Kikiáltási ár: 25 000 Ft
014
Veszprémi Gabriella (1989) – Fekete Fruzsi (1990): LAYERS of Impressions
fülbevaló, 2019 Sárgaréz, bőr LAYERS technológia - zero waste technológia
70 x 55 mm, 10 x 10 mm Jelezve: FG03
Kikiáltási ár: 70 000 Ft
015
Maróti Viktória (1990): Shelter II., 2019 Porcelán
Kísérleti / kézzel épített 300 x 300 x 260 mm Jelezve: shltrII.
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
016
Jermakov Katalin (1969): Lallia nyakék / Mana kollekció, 2019 Ezüst, selyemzsinór
Öntött ezüst 50 x 50 mm Jelezve: mesterjel, finomság jel
Kikiáltási ár: 50 000 Ft
017
Koós Daniella (1981): Curiosity asztal, 2012 Furnérozott MDF
Asztalosmunka 78 x 78 x 28 cm
Jelzés nélkül Kikiáltási ár: 180 000 Ft
018
Földi Kinga (1981): Blossom, 2020 Hernyóselyem
Pié, keményítés, hajtogatás, ragasztás
210 x 183 x 158 mm
Jelezve a textilcímkén Kikiáltási ár: 100 000 Ft
019
Surján Kornélia (1965): Szirmok, 2017 Gyapjú
Kézi szövésű szőnyeg 750 x 1600 mm
Jelezve a hátoldalon Kikiáltási ár: 300 000 Ft
020
Biró Zsófia Gizella (1987): Megnyílnék, 2019 Ezüstözött bronz, FIMO
Keretre feszített fémháló 73 x 20 mm Jelezve: BIR
Kikiáltási ár: 45 000 Ft
021
Gyeviki Hajnal Csillag: Tabula Rasa II. / Pyroorgania Magastüzű samottos agyag
Nyújtott lap, fatüzes égetés 460 x 270 mm Jelezve: Gyeviki Hajnal pecsét
Kikiáltási ár: 60 000 Ft
022
Magérusz Anna (1987): Út 2, 2017 Digitális fotó Canson baryt papírra Giclée nyomtatási technikával nyomtatva,
kasírozva 5 mm vastag Kapaplast lemezre + fehér keret 500 x 750 mm
Jelzés nélkül Kikiáltási ár: 45 000 Ft
023
Somogyi Éva (1984): Radnóti Miklós: Naptár – Tér-verskönyv (1. számozott
példány, 2011) Papír, nyomdai eljárások: ofszet nyomtatás, lakkozás
Gyűjtői könyv, pop-up könyv
160 x 140 x 50 mm
Jelezve: aláírás és monogram Kikiáltási ár: 200 000 Ft
024
Sziráki Lili (1981): Kitartás, 2018 Digitális technika, giclée print, gatorfoam lemez
300 x 450 mm Jelezve: 1/5, kézjeggyel ellátva
Kikiáltási ár: 25 000 Ft
025
Simon Zsolt József (1973): Alba, 2020 Áttetsző, mázatlan porcelán
Egyedi öntési technika 140 x 140 x 230 mm Jelezve: karcolt kézi jel a családnév betűiből
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
026
Brauer Ildikó (1966): Gyere velem…, 2018 Akril, vászon
900 x 900 mm Jelezve: Brauer Ildikó Kikiáltási ár: 250 000 Ft
027
Andrási Edina (1985): Rögtönzött dekonstruált váza no.1, 2015 Öntött porcelán, színezett porcelán, arany
280 x 200 mm Jelezve: mesterjegy
Kikiáltási ár: 90 000 Ft
028
Magérusz Anna (1987): Füst 1, 2015 Digitális fotó Giclée nyomtatási technikával Canson baryt papírra nyomtatva,
kasírozva 5 mm vastag Kapaplast lemezre + fehér keret
450 x 600 mm
029
Virág Hajnalka (1985): Monocule, 2010 Csiszolt, olvasztott üveg
80 x 100 x 20 mm Jelzés nélkül
Kikiáltási ár: 40 000 Ft
030
Kecskés Orsolya (1974): Bauhaus balett 4., 2020 Zománcozott vörösréz, patinázott ezüstláncon
Zománcozás,domborítás Jelzés nélkül, certifikációval Kikiáltási ár: 30 000 Ft
031
Andrási Edina (1985): Unsettled Movement, 2011 Öntött eozin váza
220 x 130 mm Jelezve: mesterjel, Zsolnay gyár védjegye Kikiáltási ár: 850 000 Ft
032
Horváth Krisztina (1978): A tisztaszoba (részlet), 2013 Giclée print, rag baryt papír
50 x 70 cm Jelezve: 10/1
Kikiáltási ár: 10 000 Ft
033
Lenzsér-Mezei Kata (1978): Kék Lagúna, 2019 Sterling ezüst, kék achát, hematit, galvanizált üveggyöngy
Medál: 15 x 15 mm, teljes nyakék hossza: 440 mm
Jelezve: mesterjel, fémjel
Kikiáltási ár: 55 000 Ft
034
Stomfai Krisztina (1967): Kanál medál lánccal, 2018 Mintázott, öntött, felületkezelt 925-ös finomságú (sterling) ezüst
15 x 65 x 10 mm, a lánc hossza 60 cm Jelezve: mesterjel, hivatalos magyar fémjel
Kikiáltási ár: 45 000 Ft
035
Reök Cecília (1980): Amethyst eco-design jewellery, 2020 Ametiszt, ezüstözött réz
35 x 40 mm Jelzés nélkül Kikiáltási ár: 20 000 Ft
036
Bánó Rita (1984): Vitorláshal (Nr. 2.), 2017 Formába olvasztott, csiszolt, savazott üveg
180 x 150 x 40 mm Jelezve a talpán Kikiáltási ár: 140 000 Ft
037
Kecskés Orsolya (1974): Bauhaus balett 2., 2020 Zománcozott vörösréz, patinázott ezüst láncon
400 x 100 x 30 mm (a lánc 800 mm hosszú) Jelzés nélkül, certifikációval
Kikiáltási ár: 30 000 Ft
038
Hegedűs Zsanett (1976): AIAIÉ bespoke férfi zakó, 2020 Gyapjú, viszkóz
Kézműves technológia, varrás
450 x 850 mm
Jelezve: szövött brand címke, iniciálé Kikiáltási ár: 600 000 Ft
039
Gera Noémi (1974): Szalagtányér nyakék, 2019 Ezüst (925%), szaténszalag
Fémnyomás, forrasztás Medál méret: 50 x 50 x 10 mm, lánchossz: 450 mm
Jelezve: mesterjel, fémjel Kikiáltási ár: 35 000 Ft
040
Módra Bettina (1988): Rojtszőnyeg 2.0, 2019 Vezetőszálas gyapjú, makramé
860 x 1750 mm Jelezve: mesterjel Kikiáltási ár: 200 000 Ft
041
Csala Sándor (1975): Bucktown Arts Fest, 2017 Digitális nyomat, papír
666 x 1000 mm Jelzés nélkül Kikiáltási ár: 20 000 Ft
042
Mascher Róbert (1968): Az utolsó randevú felé, 2007 Olaj, farost
100 x 100 cm Jelezve
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
043
Sziráki Lili (1981): Illat, 2018 Digitális technika, giclée print, gatorfoam lemez
300 x 450 mm
Jelezve: 1/10, kézjeggyel ellátva
Kikiáltási ár: 25 000 Ft
044
Fabricius-Nagy Emese (1987): MES Csepp business táska, 2019 Marhabőr, lakkbőr, bélése: kecskebőr
Kasírozó ragasztással merevített bőr felületek, gépi varrás, a szélek szélfestéssel eldolgozottak
310 x 100 x 355 mm Jelezve: MES
Kikiáltási ár: 95 000 Ft
045
Égi Marcell (1973): If Gomba II., 2019 Ezüst, PLA
3D nyomtatás, öntés 35 x 24 x 24 mm Jelzés nélkül
Kikiáltási ár: 40 000 Ft
046
Dávid Attila Norbert (1969): Dimenziókon át, 2019 Ezüst 925, hegyikristály
Klasszikus ötvös technikákkal készült egyedi darab 66 x 59 x 19 mm Jelezve
Kikiáltási ár: 85 000 Ft
047
Németh Orsolya (1984): A zsenge, 2020 925 ezüst, precíziós öntés
22.5 x 22 x 33 mm Jelezve: 925 fémjel, NOI mesterjel
Kikiáltási ár: 35 000 Ft
048
Brauer Ildikó (1966): Dolce Vita, 2018 Akril, vászon
900 x 900 mm
Jelezve: Brauer Ildikó
Kikiáltási ár: 250 000 Ft
049
Pasztorniczky Balázs (1980): Pipacs, 2020 Sterling ezüst, tűzzománc
25 x 25 x 30 mm Jelezve: PYB, magyar fémjel
Kikiáltási ár: 25 000 Ft
050
Kele Sára (1983): BRUNO zsúrkocsi, 2019 Tölgyfa, sárgaréz
Asztalosmunka 420 x 760 x 820 mm Jelezve: 1/10
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
051
Pasztorniczky Balázs (1980): Bezárva medál, 2020 Sterling ezüst, 8k arany, patina
32 x 32 x 7 mm Jelezve: PYB Kikiáltási ár: 30 000 Ft
052
Veszprémi Gabriella (1989): PEARL collection / Limited SARA bag, 2020 Bőr, metál kellékek
Hímzés, LAYERS zerowaste technológia 170 x 205 x 40 mm
Jelezve: PL001limited Kikiáltási ár: 55 000 Ft
053
Szűcs Blanka (1965): Akusztikai panel 3, 2017 Ragasztott gyapjú filc, gyártási hulladék filc, fa (vakkeret, benne kőzetgyapot)
600 x 600 cm
Jelezve: SZŰCS BLANKA
Kikiáltási ár: 220 000 Ft
054
Csala Sándor (1975): A bárányfelhő-bodorító, 2011 Akril, papír, passzpartú, üveg
464 x 400 mm Jelezve
Kikiáltási ár: 50 000 Ft
055
Dózsa-Farkas Krisztina (1975): Aratás, 2010 Akril, vászon
70 x 70 x 2 cm Jelezve: monogram elől a festményen és aláírás a hátoldalon Kikiáltási ár: 340 000 Ft
056
Mascher Róbert (1968): Fokker 70, 2007 Olaj, farost
900 x 600 mm Jelezve Kikiáltási ár: 150 000 Ft
057
Roskó Mária (1985): "S.A.R." - aranyhalas nyaklánc, 2018 Patinázott vörösréz, sárgaréz
Ötvösmunka 210 x 190 x 50 mm
Jelzés nélkül Kikiáltási ár: 50 000 Ft
058
Dózsa-Farkas Krisztina (1975): Jéghegyek / Iceberg, 2015 Akril, vászon
60 x 70 x 2 cm
Jelezve: monogram DFK elöl a festményen és aláírás a hátoldalon
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
059
Kertész Krisztina (1992): Szimbiózis, 2016 Üvegfúvás, üvegöntés, savmaratás
140 x 150 mm Jelzés nélkül
Kikiáltási ár: 200 000 Ft
060
Reök Cecília (1980): Aragonite eco-design jewellery, 2020 Aragonit, ezüstözött réz
27 x 30 mm Jelzés nélkül Kikiáltási ár: 20 000 Ft
061
Karsai Zsófia (1964): Indulás - Érkezés, 2019 Anyagában színezett samottos agyag, fehér homok
Szabadon formált 38 x 14 x 29 cm Jelezve: mesterjel
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
062
Gyeviki Hajnal Csillag (1996): Tabula Rasa I. / Pyrometria, 2018 Magastüzű samottos agyag
Nyújtott lap, fatüzes égetés 560 x 250 mm
Jelezve: Gyeviki Hajnal pecsét Kikiáltási ár: 60 000 Ft
063
Bloch Gábor (1980): Türkiz asztal, 2016 Fekete diófa, juhar furnér
Klasszikus bútorműves kézimunka
1100 x 1100 x 360 mm
Jelzés nélkül Kikiáltási ár: 950 000 Ft
064
Gera Noémi (1974): Fonalas tekercs gyűrű, 2019 925-ös ezüst, metálfonal
Öntés, forrasztás 27 x 30 x 30 mm
Jelezve: mesterjel, fémjel Kikiáltási ár: 25 000 Ft
065
Vörös Gyöngyi (1985): 3D makramé, 2019 Pamut zsinór, fém karika
665 x 420 x 70 mm Jelzés nélkül Kikiáltási ár: 280 000 Ft
066
Elek Ágnes (1984): Terülj, terülj asztalkám, 2018 Tölgyfa, bicikligumi belső
Fűzött és szövött bicikligumi, egyéni technika 450 x 450 x 450 mm Jelzés nélkül
Kikiáltási ár: 120 000 Ft
067
Szűcs Blanka (1965): Gyűrt Sál-Stóla 1 (Szürke-fekete-kék), 2020 Vékony pamut, viszkóz- és műselyem
Textil applikáció, egyedi gyűréssel 1900 x 830 mm (látványra: 1900 x 400-600 mm)
Jelezve: SZŰCS BLANKA Kikiáltási ár: 8 000 Ft
068
Bánó Rita (1984): Bárdhal (Nr. 2.), 2017 Formába olvasztott, csiszolt, savazott üveg
280 x 90 x 50 mm
Jelezve a talpán
Kikiáltási ár: 140 000 Ft
069
Farkas Diána (1991): Foating Floes, 2015 Laminált,csiszolt üvegtárgy (sík, antik, clar, superclear és színes üveglapokból)
bemetszésekkel 120 x 115 x 115 mm
Jelzés nélkül Kikiáltási ár: 240 000 Ft
070
Wilhelm Mónika (wimooni) (1972): Nehéz szülés, 2008 Tus, papír
210 x 300 mm Jelezve: wimooni Kikiáltási ár: 60 000 Ft
071
Jermakov Katalin (1969): Végtelen karkötő és gyűrű, 2012 Öntött ezüst, ébenfa berakással
100 x 80 mm, 25 x 25 mm Jelezve: mesterjel, finomságjel Kikiáltási ár: 220 000 Ft
072
Brauer Ildikó (1966): Blabla…, 2019 Akril, vászon
600 x 600 mm Jelezve: Brauer Ildikó
Kikiáltási ár: 150 000 Ft
073
Kutas Ágnes (1966): Aletta I., 2017 Gyapjú nemez
Egyedi festett, vágott technika
150 x 145 cm
Jelezve: monogram a hátoldalon Kikiáltási ár: 260 000 Ft
074
Zámori Eszter (1969): Bújik álmában, 2020 Sterling ezüst
Vegyes ötvös technika Hossz: 60 cm
Jelezve: mesterjel, certifikát Kikiáltási ár: 55 000 Ft
075
Huber Kinga (1965): Elmentett Pillanat / karkötő, 2019 Sterling ezüst, PLA
Hagyományos ezüstműves, 3D nyomtatás 120 x 120 mm Jelezve: mesterjel
Kikiáltási ár: 75 000 Ft
076
Vágó Szilvia (1981): Meteor, 2006 Kézzel épített magas tüzű kőcserép. Égetés: 1280°C, redukciós atmoszféra.
250 × 290 × 180 mm Jelezve a tárgy alján Kikiáltási ár: 50 000 Ft
077
Király Fanni (1971): ÓRIÁS TÖRPEBORS nyakék, 2019 Ezüst, pergamen kikészítésű kecskebőr, jade, oxidált hematit
Viaszveszejtéses öntés, egyedi technika Függő 130 x 120 x 35 mm, felfüggesztés: 400 mm, +300 mm fűzött sor az állíthatóság
érdekében Jelezve: mesterjegy. Az ezüst alkatrészek 998%finomságúak, ezért nem fémjelezhető
Kikiáltási ár: 150 000 Ft
078
Fabricius-Nagy Emese (1987): MES Csepp city táska, 2019 Marhabőr, lakkbőr, bélése: sertésbőr hasítás
Kasírozó ragasztással merevített bőr felületek, gépi varrás, a szélek szélfestéssel
eldolgozottak
280 x 90 x 170 mm Jelezve: MES
Kikiáltási ár: 70 000 Ft
079
Koós Daniella (1981): Simple_45 ülőke, 2011 Tölgyfurnéros rétegelt lemez, textilkárpit
Asztalosmunka 45 x 45 x 45 cm
080
Kiskéry Dániel (1990): Spira M Gold Glitter, 2019 3D nyomtatott PLA műanyag
száj 65 mm, átmérő 90 mm, magasság 45 mm Jelzés nélkül Kikiáltási ár: 10 000 Ft
081
Dózsa-Farkas Krisztina (1975): Kemény dió / Harte Nuss, 2016 Akril, vászon
30 x 30 x 2 cm Jelezve: monogram a kép oldalán, aláírás a festmény hátoldalán Kikiáltási ár: 140 000 Ft
082
Földi Kinga (1981): Mushroom, 2020 Hernyóselyem
Pié, keményítés, hajtogatás, ragasztás 363 x 350 x 185 mm
Jelezve a textilcímkén Kikiáltási ár: 250 000 Ft
083
Korponay Csilla (1967): Gereben Őz, 2020 Papírral kevert, fehérre égő samottos agyag, vas
Raku technika
180 x 220 x 70 mm
Jelezve: K Kikiáltási ár: 30 000 Ft
084
Kutas Ágnes (1966): Aletta padlószőnyeg, 2017 Gyapjú, hand taft
170 x 230 cm Jelezve: monogram a hátoldalon
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
085
Kovács Máté (1993): Váza plasztika Celadon II., 2019 Kőedény
Épített, fatüzelésű kemencében égetve 1320°C 120 x 430 mm Jelezve: KM monogram
Kikiáltási ár: 50 000 Ft
086
Kovács Máté (1993): Váza plasztika Shino, 2019 Kőedény
Épített, fatüzelésű kemencében égetve 1320°C 230 x 500 mm Jelezve: KM monogram
Kikiáltási ár: 50 000 Ft