A Wilson & Cohen és a FISE közös aukciója 2020. június 29. – július 26. 001 Karsai Zsófia (1964): Egyensúly, 2017 Kőagyag, színezett öntőmassza, metálfüst Szabadon formált samottos agyag, 1200°C elektromos égetés 420 x 420 mm Anyagában jelezve Kikiáltási ár: 130 000 Ft 002 Égi Marcell (1973): If Gomba I., 2019 Ezüst, PLA 3D nyomtatás, öntés 35 x 24 x 24 mm Jelzés nélkül Kikiáltási ár: 40 000 Ft 003 Dévai Zoltán (1989): 2011 gyorsított G72 Esztergom – Budapest 2019.04.24. Giclée print; St Cuthberts Mill Somerset papír Analóg síkfilmről készült Giclée print 900 x 600 x 25 mm Jelezve: 3/1 Kikiáltási ár: 45 000 Ft 004 Balázs Marianna (1984): Méhszív-nyaklánc, 2019 Sterling ezüst, rubin, zafír óraüveglap, méh 29 x 15 x 45 mm Jelezve: hivatalos b-m mester névjel, magyar hivataljel és mb-márkajel Kikiáltási ár: 260 000 Ft 005 Andrási Edina (1985): Ragyogó szív, 2020 Porcelán, alumínium, szilikon kábel, E27 foglalat, LED égő 310 x 280 x 150 mm Jelzés nélkül Kikiáltási ár: 340 000 Ft

Upload: others

Post on 07-Sep-2020

0 views

Page 1: A Wilson & Cohen és a FISE közös aukciójaA Wilson & Cohen és a FISE közös aukciója 2020. június 29. – július 26. 001 Karsai Zsófia (1964): Egyensúly, 2017 Kőagyag, színezett

A Wilson & Cohen és a FISE közös aukciója

2020. június 29. – július 26.

001

Karsai Zsófia (1964): Egyensúly, 2017 Kőagyag, színezett öntőmassza, metálfüst

Szabadon formált samottos agyag, 1200°C elektromos égetés 420 x 420 mm

Anyagában jelezve Kikiáltási ár: 130 000 Ft

002

Égi Marcell (1973): If Gomba I., 2019 Ezüst, PLA

3D nyomtatás, öntés 35 x 24 x 24 mm

Jelzés nélkül Kikiáltási ár: 40 000 Ft

003

Dévai Zoltán (1989): 2011 gyorsított G72 Esztergom – Budapest 2019.04.24. Giclée print; St Cuthberts Mill Somerset papír

Analóg síkfilmről készült Giclée print

900 x 600 x 25 mm Jelezve: 3/1 Kikiáltási ár: 45 000 Ft

004

Balázs Marianna (1984): Méhszív-nyaklánc, 2019 Sterling ezüst, rubin, zafír óraüveglap, méh

29 x 15 x 45 mm Jelezve: hivatalos b-m mester névjel, magyar hivataljel és mb-márkajel

Kikiáltási ár: 260 000 Ft

005

Andrási Edina (1985): Ragyogó szív, 2020 Porcelán, alumínium, szilikon kábel, E27 foglalat, LED égő

310 x 280 x 150 mm

Jelzés nélkül Kikiáltási ár: 340 000 Ft

Page 2: A Wilson & Cohen és a FISE közös aukciójaA Wilson & Cohen és a FISE közös aukciója 2020. június 29. – július 26. 001 Karsai Zsófia (1964): Egyensúly, 2017 Kőagyag, színezett

006

Kertész Krisztina (1992): Váza panel, 2020 Üveg, fa, réz

Fusing - üvegrogyasztás 180 x 330 x 120 mm Jelzés nélkül

Kikiáltási ár: 60 000 Ft

007

Marozsán Fanni (1991): Testközel, 2017 Len és pamut

Szövött felsőruházat 70 x 160 cm

Jelezve: Vetülékhímzéssel ellátott Ba gua szimbólum Kikiáltási ár: 100 000 Ft

008

Virág Hajnalka (1985): Binocule, 2010 Csiszolt, olvasztott üveg

80 x 95 x 20 mm

Jelzés nélkül

Kikiáltási ár: 40 000 Ft

009

Maróti Viktória (1990): Shelter I., 2019 Porcelán

Kísérleti / kézzel épített 270 x 260 x 250 mm

Jelezve: shltrI. Kikiáltási ár: 280 000 Ft

010

Kovács Móni (1989): MOMENT / 04, 2020 Sárgaréz huzal, pamut / viszkóz szálak

Kézzel szőtt textil kép 110 x 90 cm Jelezve: 2020 / 04

Kikiáltási ár: 460 000 Ft

Page 3: A Wilson & Cohen és a FISE közös aukciójaA Wilson & Cohen és a FISE közös aukciója 2020. június 29. – július 26. 001 Karsai Zsófia (1964): Egyensúly, 2017 Kőagyag, színezett

011

Csala Sándor (1975): Miért dorombol a macska?, 2013 Digitális nyomat, papír

385 x 303 mm Jelezve Kikiáltási ár: 15 000 Ft

012

Hegedűs Zsanett (1976): Shadowgraph kollekcióból 3 darab eredeti tervei

másolatával, 2015 Selyem, poliészter, viszkóz, pamut Manufakturális varrott technológia

150 x 45 cm / darab

Jelezve: szövött brand címke Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft

013

Stomfai Krisztina (1967): Keksz gyűrű, 2017 925-ös ezrelékes ezüst (sterling ezüst)

Mintázott, öntött, felületkezelt

15 x 20 x 22 mm

Jelezve: mesterjel, hivatalos magyar fémjel Kikiáltási ár: 25 000 Ft

014

Veszprémi Gabriella (1989) – Fekete Fruzsi (1990): LAYERS of Impressions

fülbevaló, 2019 Sárgaréz, bőr LAYERS technológia - zero waste technológia

70 x 55 mm, 10 x 10 mm Jelezve: FG03

Kikiáltási ár: 70 000 Ft

015

Maróti Viktória (1990): Shelter II., 2019 Porcelán

Kísérleti / kézzel épített 300 x 300 x 260 mm Jelezve: shltrII.

Kikiáltási ár: 300 000 Ft

Page 4: A Wilson & Cohen és a FISE közös aukciójaA Wilson & Cohen és a FISE közös aukciója 2020. június 29. – július 26. 001 Karsai Zsófia (1964): Egyensúly, 2017 Kőagyag, színezett

016

Jermakov Katalin (1969): Lallia nyakék / Mana kollekció, 2019 Ezüst, selyemzsinór

Öntött ezüst 50 x 50 mm Jelezve: mesterjel, finomság jel

Kikiáltási ár: 50 000 Ft

017

Koós Daniella (1981): Curiosity asztal, 2012 Furnérozott MDF

Asztalosmunka 78 x 78 x 28 cm

Jelzés nélkül Kikiáltási ár: 180 000 Ft

018

Földi Kinga (1981): Blossom, 2020 Hernyóselyem

Pié, keményítés, hajtogatás, ragasztás

210 x 183 x 158 mm

Jelezve a textilcímkén Kikiáltási ár: 100 000 Ft

019

Surján Kornélia (1965): Szirmok, 2017 Gyapjú

Kézi szövésű szőnyeg 750 x 1600 mm

Jelezve a hátoldalon Kikiáltási ár: 300 000 Ft

020

Biró Zsófia Gizella (1987): Megnyílnék, 2019 Ezüstözött bronz, FIMO

Keretre feszített fémháló 73 x 20 mm Jelezve: BIR

Kikiáltási ár: 45 000 Ft

Page 5: A Wilson & Cohen és a FISE közös aukciójaA Wilson & Cohen és a FISE közös aukciója 2020. június 29. – július 26. 001 Karsai Zsófia (1964): Egyensúly, 2017 Kőagyag, színezett

021

Gyeviki Hajnal Csillag: Tabula Rasa II. / Pyroorgania Magastüzű samottos agyag

Nyújtott lap, fatüzes égetés 460 x 270 mm Jelezve: Gyeviki Hajnal pecsét

Kikiáltási ár: 60 000 Ft

022

Magérusz Anna (1987): Út 2, 2017 Digitális fotó Canson baryt papírra Giclée nyomtatási technikával nyomtatva,

kasírozva 5 mm vastag Kapaplast lemezre + fehér keret 500 x 750 mm

Jelzés nélkül Kikiáltási ár: 45 000 Ft

023

Somogyi Éva (1984): Radnóti Miklós: Naptár – Tér-verskönyv (1. számozott

példány, 2011) Papír, nyomdai eljárások: ofszet nyomtatás, lakkozás

Gyűjtői könyv, pop-up könyv

160 x 140 x 50 mm

Jelezve: aláírás és monogram Kikiáltási ár: 200 000 Ft

024

Sziráki Lili (1981): Kitartás, 2018 Digitális technika, giclée print, gatorfoam lemez

300 x 450 mm Jelezve: 1/5, kézjeggyel ellátva

Kikiáltási ár: 25 000 Ft

025

Simon Zsolt József (1973): Alba, 2020 Áttetsző, mázatlan porcelán

Egyedi öntési technika 140 x 140 x 230 mm Jelezve: karcolt kézi jel a családnév betűiből

Kikiáltási ár: 320 000 Ft

Page 6: A Wilson & Cohen és a FISE közös aukciójaA Wilson & Cohen és a FISE közös aukciója 2020. június 29. – július 26. 001 Karsai Zsófia (1964): Egyensúly, 2017 Kőagyag, színezett

026

Brauer Ildikó (1966): Gyere velem…, 2018 Akril, vászon

900 x 900 mm Jelezve: Brauer Ildikó Kikiáltási ár: 250 000 Ft

027

Andrási Edina (1985): Rögtönzött dekonstruált váza no.1, 2015 Öntött porcelán, színezett porcelán, arany

280 x 200 mm Jelezve: mesterjegy

Kikiáltási ár: 90 000 Ft

028

Magérusz Anna (1987): Füst 1, 2015 Digitális fotó Giclée nyomtatási technikával Canson baryt papírra nyomtatva,

kasírozva 5 mm vastag Kapaplast lemezre + fehér keret

450 x 600 mm

029

Virág Hajnalka (1985): Monocule, 2010 Csiszolt, olvasztott üveg

80 x 100 x 20 mm Jelzés nélkül

Kikiáltási ár: 40 000 Ft

030

Kecskés Orsolya (1974): Bauhaus balett 4., 2020 Zománcozott vörösréz, patinázott ezüstláncon

Zománcozás,domborítás Jelzés nélkül, certifikációval Kikiáltási ár: 30 000 Ft

Page 7: A Wilson & Cohen és a FISE közös aukciójaA Wilson & Cohen és a FISE közös aukciója 2020. június 29. – július 26. 001 Karsai Zsófia (1964): Egyensúly, 2017 Kőagyag, színezett

031

Andrási Edina (1985): Unsettled Movement, 2011 Öntött eozin váza

220 x 130 mm Jelezve: mesterjel, Zsolnay gyár védjegye Kikiáltási ár: 850 000 Ft

032

Horváth Krisztina (1978): A tisztaszoba (részlet), 2013 Giclée print, rag baryt papír

50 x 70 cm Jelezve: 10/1

Kikiáltási ár: 10 000 Ft

033

Lenzsér-Mezei Kata (1978): Kék Lagúna, 2019 Sterling ezüst, kék achát, hematit, galvanizált üveggyöngy

Medál: 15 x 15 mm, teljes nyakék hossza: 440 mm

Jelezve: mesterjel, fémjel

Kikiáltási ár: 55 000 Ft

034

Stomfai Krisztina (1967): Kanál medál lánccal, 2018 Mintázott, öntött, felületkezelt 925-ös finomságú (sterling) ezüst

15 x 65 x 10 mm, a lánc hossza 60 cm Jelezve: mesterjel, hivatalos magyar fémjel

Kikiáltási ár: 45 000 Ft

035

Reök Cecília (1980): Amethyst eco-design jewellery, 2020 Ametiszt, ezüstözött réz

35 x 40 mm Jelzés nélkül Kikiáltási ár: 20 000 Ft

Page 8: A Wilson & Cohen és a FISE közös aukciójaA Wilson & Cohen és a FISE közös aukciója 2020. június 29. – július 26. 001 Karsai Zsófia (1964): Egyensúly, 2017 Kőagyag, színezett

036

Bánó Rita (1984): Vitorláshal (Nr. 2.), 2017 Formába olvasztott, csiszolt, savazott üveg

180 x 150 x 40 mm Jelezve a talpán Kikiáltási ár: 140 000 Ft

037

Kecskés Orsolya (1974): Bauhaus balett 2., 2020 Zománcozott vörösréz, patinázott ezüst láncon

400 x 100 x 30 mm (a lánc 800 mm hosszú) Jelzés nélkül, certifikációval

Kikiáltási ár: 30 000 Ft

038

Hegedűs Zsanett (1976): AIAIÉ bespoke férfi zakó, 2020 Gyapjú, viszkóz

Kézműves technológia, varrás

450 x 850 mm

Jelezve: szövött brand címke, iniciálé Kikiáltási ár: 600 000 Ft

039

Gera Noémi (1974): Szalagtányér nyakék, 2019 Ezüst (925%), szaténszalag

Fémnyomás, forrasztás Medál méret: 50 x 50 x 10 mm, lánchossz: 450 mm

Jelezve: mesterjel, fémjel Kikiáltási ár: 35 000 Ft

040

Módra Bettina (1988): Rojtszőnyeg 2.0, 2019 Vezetőszálas gyapjú, makramé

860 x 1750 mm Jelezve: mesterjel Kikiáltási ár: 200 000 Ft

Page 9: A Wilson & Cohen és a FISE közös aukciójaA Wilson & Cohen és a FISE közös aukciója 2020. június 29. – július 26. 001 Karsai Zsófia (1964): Egyensúly, 2017 Kőagyag, színezett

041

Csala Sándor (1975): Bucktown Arts Fest, 2017 Digitális nyomat, papír

666 x 1000 mm Jelzés nélkül Kikiáltási ár: 20 000 Ft

042

Mascher Róbert (1968): Az utolsó randevú felé, 2007 Olaj, farost

100 x 100 cm Jelezve

Kikiáltási ár: 180 000 Ft

043

Sziráki Lili (1981): Illat, 2018 Digitális technika, giclée print, gatorfoam lemez

300 x 450 mm

Jelezve: 1/10, kézjeggyel ellátva

Kikiáltási ár: 25 000 Ft

044

Fabricius-Nagy Emese (1987): MES Csepp business táska, 2019 Marhabőr, lakkbőr, bélése: kecskebőr

Kasírozó ragasztással merevített bőr felületek, gépi varrás, a szélek szélfestéssel eldolgozottak

310 x 100 x 355 mm Jelezve: MES

Kikiáltási ár: 95 000 Ft

045

Égi Marcell (1973): If Gomba II., 2019 Ezüst, PLA

3D nyomtatás, öntés 35 x 24 x 24 mm Jelzés nélkül

Kikiáltási ár: 40 000 Ft

Page 10: A Wilson & Cohen és a FISE közös aukciójaA Wilson & Cohen és a FISE közös aukciója 2020. június 29. – július 26. 001 Karsai Zsófia (1964): Egyensúly, 2017 Kőagyag, színezett

046

Dávid Attila Norbert (1969): Dimenziókon át, 2019 Ezüst 925, hegyikristály

Klasszikus ötvös technikákkal készült egyedi darab 66 x 59 x 19 mm Jelezve

Kikiáltási ár: 85 000 Ft

047

Németh Orsolya (1984): A zsenge, 2020 925 ezüst, precíziós öntés

22.5 x 22 x 33 mm Jelezve: 925 fémjel, NOI mesterjel

Kikiáltási ár: 35 000 Ft

048

Brauer Ildikó (1966): Dolce Vita, 2018 Akril, vászon

900 x 900 mm

Jelezve: Brauer Ildikó

Kikiáltási ár: 250 000 Ft

049

Pasztorniczky Balázs (1980): Pipacs, 2020 Sterling ezüst, tűzzománc

25 x 25 x 30 mm Jelezve: PYB, magyar fémjel

Kikiáltási ár: 25 000 Ft

050

Kele Sára (1983): BRUNO zsúrkocsi, 2019 Tölgyfa, sárgaréz

Asztalosmunka 420 x 760 x 820 mm Jelezve: 1/10

Kikiáltási ár: 180 000 Ft

Page 11: A Wilson & Cohen és a FISE közös aukciójaA Wilson & Cohen és a FISE közös aukciója 2020. június 29. – július 26. 001 Karsai Zsófia (1964): Egyensúly, 2017 Kőagyag, színezett

051

Pasztorniczky Balázs (1980): Bezárva medál, 2020 Sterling ezüst, 8k arany, patina

32 x 32 x 7 mm Jelezve: PYB Kikiáltási ár: 30 000 Ft

052

Veszprémi Gabriella (1989): PEARL collection / Limited SARA bag, 2020 Bőr, metál kellékek

Hímzés, LAYERS zerowaste technológia 170 x 205 x 40 mm

Jelezve: PL001limited Kikiáltási ár: 55 000 Ft

053

Szűcs Blanka (1965): Akusztikai panel 3, 2017 Ragasztott gyapjú filc, gyártási hulladék filc, fa (vakkeret, benne kőzetgyapot)

600 x 600 cm

Jelezve: SZŰCS BLANKA

Kikiáltási ár: 220 000 Ft

054

Csala Sándor (1975): A bárányfelhő-bodorító, 2011 Akril, papír, passzpartú, üveg

464 x 400 mm Jelezve

Kikiáltási ár: 50 000 Ft

055

Dózsa-Farkas Krisztina (1975): Aratás, 2010 Akril, vászon

70 x 70 x 2 cm Jelezve: monogram elől a festményen és aláírás a hátoldalon Kikiáltási ár: 340 000 Ft

Page 12: A Wilson & Cohen és a FISE közös aukciójaA Wilson & Cohen és a FISE közös aukciója 2020. június 29. – július 26. 001 Karsai Zsófia (1964): Egyensúly, 2017 Kőagyag, színezett

056

Mascher Róbert (1968): Fokker 70, 2007 Olaj, farost

900 x 600 mm Jelezve Kikiáltási ár: 150 000 Ft

057

Roskó Mária (1985): "S.A.R." - aranyhalas nyaklánc, 2018 Patinázott vörösréz, sárgaréz

Ötvösmunka 210 x 190 x 50 mm

Jelzés nélkül Kikiáltási ár: 50 000 Ft

058

Dózsa-Farkas Krisztina (1975): Jéghegyek / Iceberg, 2015 Akril, vászon

60 x 70 x 2 cm

Jelezve: monogram DFK elöl a festményen és aláírás a hátoldalon

Kikiáltási ár: 320 000 Ft

059

Kertész Krisztina (1992): Szimbiózis, 2016 Üvegfúvás, üvegöntés, savmaratás

140 x 150 mm Jelzés nélkül

Kikiáltási ár: 200 000 Ft

060

Reök Cecília (1980): Aragonite eco-design jewellery, 2020 Aragonit, ezüstözött réz

27 x 30 mm Jelzés nélkül Kikiáltási ár: 20 000 Ft

Page 13: A Wilson & Cohen és a FISE közös aukciójaA Wilson & Cohen és a FISE közös aukciója 2020. június 29. – július 26. 001 Karsai Zsófia (1964): Egyensúly, 2017 Kőagyag, színezett

061

Karsai Zsófia (1964): Indulás - Érkezés, 2019 Anyagában színezett samottos agyag, fehér homok

Szabadon formált 38 x 14 x 29 cm Jelezve: mesterjel

Kikiáltási ár: 380 000 Ft

062

Gyeviki Hajnal Csillag (1996): Tabula Rasa I. / Pyrometria, 2018 Magastüzű samottos agyag

Nyújtott lap, fatüzes égetés 560 x 250 mm

Jelezve: Gyeviki Hajnal pecsét Kikiáltási ár: 60 000 Ft

063

Bloch Gábor (1980): Türkiz asztal, 2016 Fekete diófa, juhar furnér

Klasszikus bútorműves kézimunka

1100 x 1100 x 360 mm

Jelzés nélkül Kikiáltási ár: 950 000 Ft

064

Gera Noémi (1974): Fonalas tekercs gyűrű, 2019 925-ös ezüst, metálfonal

Öntés, forrasztás 27 x 30 x 30 mm

Jelezve: mesterjel, fémjel Kikiáltási ár: 25 000 Ft

065

Vörös Gyöngyi (1985): 3D makramé, 2019 Pamut zsinór, fém karika

665 x 420 x 70 mm Jelzés nélkül Kikiáltási ár: 280 000 Ft

Page 14: A Wilson & Cohen és a FISE közös aukciójaA Wilson & Cohen és a FISE közös aukciója 2020. június 29. – július 26. 001 Karsai Zsófia (1964): Egyensúly, 2017 Kőagyag, színezett

066

Elek Ágnes (1984): Terülj, terülj asztalkám, 2018 Tölgyfa, bicikligumi belső

Fűzött és szövött bicikligumi, egyéni technika 450 x 450 x 450 mm Jelzés nélkül

Kikiáltási ár: 120 000 Ft

067

Szűcs Blanka (1965): Gyűrt Sál-Stóla 1 (Szürke-fekete-kék), 2020 Vékony pamut, viszkóz- és műselyem

Textil applikáció, egyedi gyűréssel 1900 x 830 mm (látványra: 1900 x 400-600 mm)

Jelezve: SZŰCS BLANKA Kikiáltási ár: 8 000 Ft

068

Bánó Rita (1984): Bárdhal (Nr. 2.), 2017 Formába olvasztott, csiszolt, savazott üveg

280 x 90 x 50 mm

Jelezve a talpán

Kikiáltási ár: 140 000 Ft

069

Farkas Diána (1991): Foating Floes, 2015 Laminált,csiszolt üvegtárgy (sík, antik, clar, superclear és színes üveglapokból)

bemetszésekkel 120 x 115 x 115 mm

Jelzés nélkül Kikiáltási ár: 240 000 Ft

070

Wilhelm Mónika (wimooni) (1972): Nehéz szülés, 2008 Tus, papír

210 x 300 mm Jelezve: wimooni Kikiáltási ár: 60 000 Ft

Page 15: A Wilson & Cohen és a FISE közös aukciójaA Wilson & Cohen és a FISE közös aukciója 2020. június 29. – július 26. 001 Karsai Zsófia (1964): Egyensúly, 2017 Kőagyag, színezett

071

Jermakov Katalin (1969): Végtelen karkötő és gyűrű, 2012 Öntött ezüst, ébenfa berakással

100 x 80 mm, 25 x 25 mm Jelezve: mesterjel, finomságjel Kikiáltási ár: 220 000 Ft

072

Brauer Ildikó (1966): Blabla…, 2019 Akril, vászon

600 x 600 mm Jelezve: Brauer Ildikó

Kikiáltási ár: 150 000 Ft

073

Kutas Ágnes (1966): Aletta I., 2017 Gyapjú nemez

Egyedi festett, vágott technika

150 x 145 cm

Jelezve: monogram a hátoldalon Kikiáltási ár: 260 000 Ft

074

Zámori Eszter (1969): Bújik álmában, 2020 Sterling ezüst

Vegyes ötvös technika Hossz: 60 cm

Jelezve: mesterjel, certifikát Kikiáltási ár: 55 000 Ft

075

Huber Kinga (1965): Elmentett Pillanat / karkötő, 2019 Sterling ezüst, PLA

Hagyományos ezüstműves, 3D nyomtatás 120 x 120 mm Jelezve: mesterjel

Kikiáltási ár: 75 000 Ft

Page 16: A Wilson & Cohen és a FISE közös aukciójaA Wilson & Cohen és a FISE közös aukciója 2020. június 29. – július 26. 001 Karsai Zsófia (1964): Egyensúly, 2017 Kőagyag, színezett

076

Vágó Szilvia (1981): Meteor, 2006 Kézzel épített magas tüzű kőcserép. Égetés: 1280°C, redukciós atmoszféra.

250 × 290 × 180 mm Jelezve a tárgy alján Kikiáltási ár: 50 000 Ft

077

Király Fanni (1971): ÓRIÁS TÖRPEBORS nyakék, 2019 Ezüst, pergamen kikészítésű kecskebőr, jade, oxidált hematit

Viaszveszejtéses öntés, egyedi technika Függő 130 x 120 x 35 mm, felfüggesztés: 400 mm, +300 mm fűzött sor az állíthatóság

érdekében Jelezve: mesterjegy. Az ezüst alkatrészek 998%finomságúak, ezért nem fémjelezhető

Kikiáltási ár: 150 000 Ft

078

Fabricius-Nagy Emese (1987): MES Csepp city táska, 2019 Marhabőr, lakkbőr, bélése: sertésbőr hasítás

Kasírozó ragasztással merevített bőr felületek, gépi varrás, a szélek szélfestéssel

eldolgozottak

280 x 90 x 170 mm Jelezve: MES

Kikiáltási ár: 70 000 Ft

079

Koós Daniella (1981): Simple_45 ülőke, 2011 Tölgyfurnéros rétegelt lemez, textilkárpit

Asztalosmunka 45 x 45 x 45 cm

080

Kiskéry Dániel (1990): Spira M Gold Glitter, 2019 3D nyomtatott PLA műanyag

száj 65 mm, átmérő 90 mm, magasság 45 mm Jelzés nélkül Kikiáltási ár: 10 000 Ft

Page 17: A Wilson & Cohen és a FISE közös aukciójaA Wilson & Cohen és a FISE közös aukciója 2020. június 29. – július 26. 001 Karsai Zsófia (1964): Egyensúly, 2017 Kőagyag, színezett

081

Dózsa-Farkas Krisztina (1975): Kemény dió / Harte Nuss, 2016 Akril, vászon

30 x 30 x 2 cm Jelezve: monogram a kép oldalán, aláírás a festmény hátoldalán Kikiáltási ár: 140 000 Ft

082

Földi Kinga (1981): Mushroom, 2020 Hernyóselyem

Pié, keményítés, hajtogatás, ragasztás 363 x 350 x 185 mm

Jelezve a textilcímkén Kikiáltási ár: 250 000 Ft

083

Korponay Csilla (1967): Gereben Őz, 2020 Papírral kevert, fehérre égő samottos agyag, vas

Raku technika

180 x 220 x 70 mm

Jelezve: K Kikiáltási ár: 30 000 Ft

084

Kutas Ágnes (1966): Aletta padlószőnyeg, 2017 Gyapjú, hand taft

170 x 230 cm Jelezve: monogram a hátoldalon

Kikiáltási ár: 600 000 Ft

085

Kovács Máté (1993): Váza plasztika Celadon II., 2019 Kőedény

Épített, fatüzelésű kemencében égetve 1320°C 120 x 430 mm Jelezve: KM monogram

Kikiáltási ár: 50 000 Ft

Page 18: A Wilson & Cohen és a FISE közös aukciójaA Wilson & Cohen és a FISE közös aukciója 2020. június 29. – július 26. 001 Karsai Zsófia (1964): Egyensúly, 2017 Kőagyag, színezett

086

Kovács Máté (1993): Váza plasztika Shino, 2019 Kőedény

Épített, fatüzelésű kemencében égetve 1320°C 230 x 500 mm Jelezve: KM monogram

Kikiáltási ár: 50 000 Ft