definitely different

Download Definitely Different

If you can't read please download the document

Upload: zocha

Post on 10-Jan-2016

39 views

Category:

Documents


2 download

DESCRIPTION

Definitely Different. www.hotelpartner.al. Hotel Partner. Vlorë - Albania. Dhomë Dopio. - PowerPoint PPT Presentation

TRANSCRIPT

Definitely Differentwww.hotelpartner.al

Hotel PartnerVlor - Albania

Dhom DopioPrfshin shrbimet e mposhtme:Mngjesi dhe 20% taksa (TVSH)Akses wireless nInternet (ndhome dhe nholl)Parking Banjo private me vaskdhe dushTharse flokshTualet shtesRrobBanjoAjr tKondicionuar (me kontroll individual) TavolinpuneKasafortTV Satelitor Falas

SherbimeRecepsion 24 - OreDepo Bagazhe Shrbim Lavanderi / Pastrim Kimik Informacion Turistik Shrbim TaxiInternet WirelessSherbim Consierge Sherbim ne Dhome Kasaforte Fotokopje Telefon / FaxSherbim PostalShkmbim Valutor

Konferenca & Evente

Ky sht nj vnd unikal ku ju sigurisht mund t bni zgjedhjen tuaj pr t gjitha krkesat pr organizimin e konferencave dhe aktiviteteve.Prej sallave t konferencave, tek pajisjet e perkthimit simultan, prej dekorimit me lule tek video konferencat, ne i ofrojm t gjitha kto. Ju vetem bni krkesen tuaj, dhe ne n nj koh sa m t shkurtr do t pregatitim ofertn ton m t mir t mundshme, q i prshtatet krkesave tuaja.Planifikoni takimet tuaja t biznesit ose organizoni aktivitetin tuaj vjetor m t rndesishem te vitit ne Hotel Partner. Nj shumellojshmeri zgjedhjesh e sallave t konferencave me madhesi t ndryshme, forma t ndryshme, mundsi te ndryshme arredimi, dhe stile t ndryshme, me siguri do t'ju ofrojn at cfar juve ju nevojitet.

Nse do t na jepni knaqsin t jeni t ftuarit tan Do te plotsojm cdo dshir tuajn n maksimumHotel Partner Vlore

Rezervimewww.hotelpartner.al

ADDRESS: RR. PELIVAN LESKAJVLOR - ALBANIATEL: +355 33408282 FAX: +355 33408788 MOBILE: +355 694078108E-mail:[email protected]