do kumenty
DESCRIPTION
Gimnazju m. Zakres nauczania. Przedział wiekowy. 13-15. Cele. Oprogramowanie. Słowa kluczowe. Smart Notebook, Office. Paprocie, widłaki, skrzypy, sporofit, gametofit. Aut or. Wioletta Kasprzyk, Gimnazjum w Węchadłowie, Węchadłów. Uczeń: •Wymienia miejsca występowania paprotników. - PowerPoint PPT PresentationTRANSCRIPT
Charakterystyka paprotników
Wstecz Naprzód Strona domowa Wyjście
Informacje
ITN – Społeczność Innowacyjnych Nauczycieli
Przebieg zajęć
Powiązanie ze standardami
Zasoby dydaktyczne
Informacje o szkole i
nauczycielu
Spis treści
VCT Wirtualna Wizyta w Klasie
Wyszukiwanie
Dokumenty
Autor Wioletta Kasprzyk, Gimnazjum w Węchadłowie, Węchadłów.
Cele
Smart Notebook, Office.Oprogramowanie
Zakres nauczania Gimnazjum
Przedział wiekowy 13-15
Paprocie, widłaki, skrzypy, sporofit, gametofit.Słowa kluczowe
Uczeń:
•Wymienia miejsca występowania paprotników.
•Wymienia i charakteryzuje grupy paprotników.
•Charakteryzuje budowę paproci.
•Porównuje sporofit i gametofit paproci.
•Analizuje cykl rozwojowy paproci.
Lekcja z notebook Scenariusz lekcji
Charakterystyka paprotników
Wstecz Naprzód Strona domowa Wyjście
Informacje
ITN – Społeczność Innowacyjnych Nauczycieli
Przebieg zajęć
Powiązanie ze standardami
Zasoby dydaktyczne
Informacje o szkole i
nauczycielu
Spis treści
VCT Wirtualna Wizyta w Klasie
Wyszukiwanie
Przebieg zajęć
Opisz przebieg zajęć
Zajęcia nie zostały zrealizowane
Dokumenty
Ewaluacja
Charakterystyka paprotników
Wstecz Naprzód Strona domowa Wyjście
Informacje
ITN – Społeczność Innowacyjnych Nauczycieli
Przebieg zajęć
Powiązanie ze standardami
Zasoby dydaktyczne
Informacje o szkole i
nauczycielu
Spis treści
VCT Wirtualna Wizyta w Klasie
Wyszukiwanie
Zasoby dydaktyczne
Podręcznik i zeszyt ćwiczeń „Puls życia”, Strona internetowa www.google.pl, paproć
doniczkowa, plansze dydaktyczne.
Wykorzystane materiały
Charakterystyka paprotników
Wstecz Naprzód Strona domowa Wyjście
Informacje
ITN – Społeczność Innowacyjnych Nauczycieli
Przebieg zajęć
Powiązanie ze standardami
Zasoby dydaktyczne
Informacje o szkole i
nauczycielu
Spis treści
VCT Wirtualna Wizyta w Klasie
Wyszukiwanie
Podstawa programowa, kompetencje kluczowe
1.Znajomość różnorodności biologicznej i podstawowych procesów biologicznych.
2.Poszukiwanie, wykorzystanie i tworzenie informacji.
Dokumenty
Podstawa programowa
Kompetencje 1.Kompetencje matematyczne i podstawowe kompetencje naukowo-techniczne.
2.Umiejętność uczenia się.
Powiazanie do lekcji
Charakterystyka paprotników
Wstecz Naprzód Strona domowa Wyjście
Informacje
ITN – Społeczność Innowacyjnych Nauczycieli
Przebieg zajęć
Powiązanie ze standardami
Zasoby dydaktyczne
Informacje o szkole i
nauczycielu
Spis treści
VCT Wirtualna Wizyta w Klasie
Wyszukiwanie
Gimnazjum w Węchadłowie. Wykonał nauczyciel biologii, Wioletta
Kasprzyk.