informator nowe linie - zawiercie.eurudniki remiza- rudniki szkoła- rudniki i- oświatowa- 11...
TRANSCRIPT
ZAWIERCIE, CZERWIEC 2017 R.
INFORMATOR
NOWE
LINIE OPIS – PRZEBIEG – MAPKA
Linia A
Przebieg: Dworzec PKP- Sienkiewicza- Równa szkoła- Przechodnia- Polska- Piłsudskiego szkoła- Piłsudskiego Żabki- Piłsudskiego Lidl- Kościuszki-
Powstańców Śląskich- gen. Sikorskiego- Dworzec PKP
Linia B
Przebieg: Osiedle Kądzielów- Żabia- Rzemieślnicza- Miodowa szpital- Miodowa szkoła- Rolnicza- Rolnicza skrzyżowanie- 11listopada- Stary Rynek-
Piłsudskiego Telekomunikacja- Blanowska II- Zaparkowa- Piłsudskiego Żabki- Piłsudskiego szkoła-Polska- Rataja szkoła- Sienkiewicza- Leśna
MOK- Paderewskiego cmentarz- Daszyńskiego- Dworzec PKP- Powstańców Śląskich- Wojska Polskiego- Miodowa szpital- Rzemieślnicza- Osiedle
Kądzielów
Linia C
Przebieg: Blanowska Pętla- Blanowska góra- Modra- Blanowska skrzyżowanie-Blanowska Pawilon- Blanowska II- Piłsudskiego Telekomunikacja-
Piłsudskiego Żabki- Leśna MOK- Dworzec PKP- Kościuszki- Stary Rynek- Obrońców Poczty Gdańskiej- Rzemieślnicza- Miodowa szpital- Miodowa
szkoła- Ogródki działkowe- Kierszula II- Kierszula I- Poręba Kościół II- Poręba szkoła- Poręba Wyzwolenia- Poręba Centrum- Poręba Kościół I-
Poręba cmentarz- Poręba kościół I- Poręba Dziechciarze- Poręba Krawce I- Poręba Krawce skrzyżowanie- Poręba Krawce Wiosenna- Poręba Niwki
Wiosenna- Poręba Niwki góra Ludowa- Poręba Niwki Plac zabaw
Linia D
Przebieg: Włodowice – Parkoszowice - Pomrożyce- Kromołów odlewnia- Kromołów Pałacyk- Kromołów skrzyżowanie- Kromołów PGR- Łośnice-
Łośnicka Wierczki- Łośnicka huta- Piłsudskiego szkoła- Piłsudskiego Żabki- Piłsudskiego Lidl- Kościuszki- Dworzec PKP- Wojska Polskiego-
Ogródki działkowe- Aluron- Park Technologiczny- Villa Verde- Marciszów II- Mrzygłodzka- Rolnicza skrzyżowanie- Rolnicza- Dworzec PKP i
powrót po śladzie do Kromołowa/Pomrożyc/Parkoszowic/Włodowic
Linia E
Przebieg: Kromołów Pałacyk- Piaski I- Piaski II- Smuga- Wydra zielona- Warty basen- Warty- Paderewskiego cmentarz- Reymonta- Dworzec PKP-
Powstańców Śląskich- Leśna OŻC- Piłsudskiego Żabki- Piłsudskiego Lidl- 11listopada- 11listopada szkoła- Wesoły Świat- Borowa- Borowe Pole
osiedle- Borowe Pole dworzec PKP- Marciszów I- Marciszów II- Mrzygłodzka- 11listopada- Stary Rynek- Piłsudskiego Telekomunikacja-
Piłsudskiego Żabki- Leśna MOK- Dworzec PKP- Reymonta i dalej do Kromołowa.
Linia F
Przebieg: Dworzec PKP- Reymonta- Paderewskiego cmentarz- Warty- Warty Browar- Wydra zielona- Fugasówka II- Fugasówka I- Jeziurek- Bzów
Kościół- Bzów skrzyżowanie- Bzów Pawilon- Bzów szkoła i po śladzie do Zawiercia.
Linia G
Przebieg: Dworzec PKP- Kościuszki- Piłsudskiego Lidl- Piłsudskiego Żabki- Zaparkowa- Blanowska Pawilon-
Blanowska skrzyżowanie- Blanowice Gliniana- Blanowice cmentarz- Blanowice basen- Rudniki II- Rudniki kopalnia-
Rudniki remiza- Rudniki szkoła- Rudniki I- Oświatowa- 11 Listopada-Blanowska- Zaparkowa ( lub w odwrotną
stronę od Zaparkowej do Zaparkowej )- Piłsudskiego Żabki- Piłsudskiego Lidl- Kościuszki- Dworzec PKP- Reymonta
szkoła- Daszyńskiego- Dworzec PKP.
Linia H
Przebieg: Kromołów Pałacyk- Kromołów górka- Karlin osiedle- Karlin kapliczka- Karlin szkoło- Ogr. Kiełkowice- Ogr. Kiełkowice skrzyżowanie-
Ogr. Stare Kiełkowice- Ogr. Kiełkowice las- Suliny skrzyżowanie ( opcjonalnie podjazd do Ogr. Kiełkowice Bukowiec i Ogr. Zajazd). + BZÓW
Linia L / Linia J - powrót po śladzie linii L
Przebieg: Kromołów Pałacyk- Kromołów odlewnia- Piecki skrzyżowanie- Piecki- Skarżyce- Włodowice Morsko- Włodowice Morsko skrzyżowanie-
Włodowice Morsko remiza- Włodowice Morsko skrzyżowanie- Włodowice Morsko- Skarżyce- Kroczyce Piaseczno- Skarżyce Okiennik- Żerkowice
Okiennik- Zerkowice sklep- (2 kursy szkolne przez Zapole)- Kalinówka- Kalinówka II- Żerkowice remiza- Żerkowice góra- Kromołów Pałacyk
Linia K
Przebieg: Dworzec PKP- Kościuszki- Piłsudskiego Telekomunikacja- Piłsudskiego Żabki- Leśna MOK- Zawiercie cmentarz- Warty- Warty browar-
Wydra Zielona- Ogr. Fugasówka II- Ogr. Fugasówka I- Ogr. Fugasówka Przejazd- Ogr. Cementownia- Ogr. Cegielnoa- Ogr. Jurajska- Ogrodzieniec
cn.- Ogr. Kościół- Ogr. Podzmacze (2 kursy wydłużone do Ogr. Kiełkowice zjazd a kolejne 2 jeszcze do Ogr. Kiełkowice Bukowiec) i powrót po śladzie
do Zawiercia Dworzec PKP