istrijani' zlato, srebro i bronca davor komar … · članica našeg kluba melisa osmanović i...

4
OTVORENO EKIPNO PRVENSTVO HRVATSKE ZA PAROVE I EKIPE Zagreb, 18. lipnja 2017. godine 'ISTRIJANI' ZLATO, SREBRO I BRONCA DAVOR KOMAR I MELISA OSMANOVIĆ PRVACI HRVATSKE Boćari/ice našeg Kluba, vratili su se danas sa upravo odigranog otvorenog Ekipnog prvenstva Hrvatske u boćanju za osobe s invaliditetom, koje je održano u Zagrebu. Zlato u paru bez ijedne izgubljene utakmice u kategoriji BC4, osvojili su članica našeg Kluba Melisa Osmanović i član Davor Komar. Komaru je to ujedno i 14 titula prvaka Hrvatske, a Melisi četvrta. Srebro za 'ISTRIJANU' osvojila je tročlana ekipa našeg Kluba u kategoriji BC1/BC2 u sastavu Zoran Peruško, Darko Frančišković i Dora Bašić, koji su u samom finalu izgubili zlato za jedan bod.

TRANSCRIPT

Page 1: ISTRIJANI' ZLATO, SREBRO I BRONCA DAVOR KOMAR … · članica našeg Kluba Melisa Osmanović i član Davor Komar. Komaru je to ujedno i 14 titula prvaka Hrvatske, a Melisi četvrta

OTVORENO EKIPNO PRVENSTVO HRVATSKE ZA PAROVE I EKIPE Zagreb, 18. lipnja 2017. godine

'ISTRIJANI' ZLATO, SREBRO I BRONCA

DAVOR KOMAR I MELISA OSMANOVIĆ PRVACI HRVATSKE

Boćari/ice našeg Kluba, vratili su se danas sa upravo odigranog otvorenog Ekipnog prvenstva

Hrvatske u boćanju za osobe s invaliditetom, koje je održano u Zagrebu.

Zlato u paru bez ijedne izgubljene utakmice u kategoriji BC4, osvojili su

članica našeg Kluba Melisa Osmanović i član Davor Komar. Komaru je to ujedno i 14

titula prvaka Hrvatske, a Melisi četvrta.

izgubili zlato za jedan bod.

Brončani u paru u kategoriji BC3 bili si članica i član Kluba, Samanta Lukšić i Krsto

Kovačević.

U istoj kategoriji izvrsno četvrto mjesto zauzeli su članovi Kluba Draško Bartolić i Damir Fatušić.

U kategoriji BC4 zauzeli smo i četvrto i šesto mjesto u parovima. Četvrto mjesto osvojili

su članica Kluba Dubravka Jeromela i Lovro Jelavić, kojim je bronca 'utekla' za samo jedan bod,

dok su šesto mjesto osvojili Branka Kostić i Danijela Uljatovska.

Prvenstvo se održavalo za tročlane ekipe u kategoriji BC1/BC2, parove u BC3 i parove u

BC4 kategoriji. Naš je Klub inače kao i dosadašnjih godina, bio najbrojniji Klub ovog prvenstva sa

trinaest sportaša sudionika.

Prvenstvo je održano pod visokim pokroviteljstvom Predsjednice Republike hrvatske,