sp137.files.wordpress.com · web view30 kwietnia w szkole podstawowej nr 91 w Łodzi reprezentacja...

3
Sprawozdanie z XI Memoriału Marka Radomskiego 30 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 91 w Łodzi reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w turnieju mini – siatkówki chłopców, mającym upamiętnić wybitnego siatkarza, reprezentanta Polski, kapitana drużyny narodowej oraz wieloletniego nauczyciela SP nr 91 i wychowawcy wielu pokoleń siatkarzy – MARKA RADOMSKIEGO. Zespół nasz uległ zespołom SP nr 56 i SP 91 (aktualnym mistrzom i wicemistrzom Łodzi) a w meczu o 3 miejsce pokonał SP nr 14. Puchar za 3 miejsce wywalczyli: Balbierz Jakub Grzelak Patryk Kędzierski Tomasz Kwiatkowski Filip Łukomski Krystian Nowaczyk Mateusz Płaczek Piotr Sobański Jakub Tomczyk Jakub Zwierzchowski Mateusz Gratulacje za sportową postawę i zaprezentowane umiejętności!!! Do zawodów zespół przygotowywali – Agnieszka i Jacek Łukomscy

TRANSCRIPT

Page 1: sp137.files.wordpress.com · Web view30 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 91 w Łodzi reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w turnieju mini – siatkówki chłopców, mającym

Sprawozdanie z XI Memoriału Marka Radomskiego

30 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 91 w Łodzi reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w turnieju mini – siatkówki chłopców, mającym upamiętnić wybitnego siatkarza, reprezentanta Polski, kapitana drużyny narodowej oraz wieloletniego nauczyciela SP nr 91 i wychowawcy wielu pokoleń siatkarzy –

MARKA RADOMSKIEGO.

Zespół nasz uległ zespołom SP nr 56 i SP 91 (aktualnym mistrzom i wicemistrzom Łodzi) a w meczu o 3 miejsce pokonał SP nr 14.

Puchar za 3 miejsce wywalczyli:

Balbierz JakubGrzelak PatrykKędzierski TomaszKwiatkowski FilipŁukomski KrystianNowaczyk MateuszPłaczek PiotrSobański JakubTomczyk JakubZwierzchowski Mateusz

Gratulacje za sportową postawę i zaprezentowane umiejętności!!!Do zawodów zespół przygotowywali – Agnieszka i Jacek Łukomscy

Reprezentanci SP nr 137.

Zespoły na zakończeniu turnieju – w głębi, w biało – czerwonych strojach zespół SP nr 137.

Puchar odbiera kapitan zespołu Nagrodę dla najlepszego zawodnika drużyny Jakub Balbierz. odbiera Filip Kwiatkowski.