veilingboekje idéfix
ÂTRANSCRIPT
IXe LustrumVeiling
IXeLustrumVeilingIdefixVeilingboek23-04-2016
Lievevriendenenfamilie,AllereerstwillenwijiedereenvanhartewelkomhetenopdeveilingvoorhetIXelustrumvanonsdispuutgezelschapIdéfix.MeteenlegervanblauwengeelwetenwijalsIdéfixersalbijna45jaarAmsterdamopz'nkoptezetten.Ditwasnooitmogelijkgeweestzonderdeinzetenheteeuwigeenthousiasmevanaluwdochters.Hetjarigzijnvanonsdispuutisdanookietswatgrootsgevierdmoetworden.Vandaardatwij,delustrumcommissie,eenjaargeledenbegonnenzijnmethetsmedenvangrootseplannenvooreenmemorabelefeestweek.Deinvullingvandezefeestweekzaltothetlaatstemomentvooriedereeneengroteverrassingblijven.Tochvondenwijhet,naeenjaarlanginhetgeheimwerkenaanzoietsgrootsenonbekends,tijdomeentipvandesluieroptelichtennaarderestvanhetdispuut.Daaromhebbenwijeenaantalwekengeledenopfeestelijkewijzehetthemaonthuld:LunatIX.Hetthemazalderodedraadgaanvormenvoordeinvullingvanonslustrumenzalterugkomeninallegadgets,dealmanakendeevenementen.HetdamesdispuutIdefixissinds1971eenfeitophetAmsterdamseStudentenCorps.NaastdatIdefixhetFransewoordisvoorwaanidee,ishetookhetaltijdtrouwehondjevanhetavontuurlijkeduoAstrixenObelix.EnmochtditnouprecieseeneigenschapzijndieIdéfixalsdispuutookbezit.Dehumor,deloyaliteitenhetsocialekaraktervandemeisjesindevijfactievejarenvormenonstotniksandersdaneenzeerhechtevriendengroep.Enditblijktelkedonderdagweer,wanneerwijmetz’nallenmetiniederhandeenbiertjeronddeborreltafelstaan.Hetvierenvanonze45everjaardagwillenwijdaaromdanookopeenzospeciaalmogelijkemaniervieren,ennietalleenmetelkaar.Inoverlegmetdeveilingcommissiehebbenwijomdezeredenbesloten10%vandebehaaldeopbrengsttedonerenaanhetgoededoelBedtimeStories.Vlakvoordatdeveilingbegint,zaleenambassadeurvandezeorganisatiepreciesvertellenwaarzijvoorstaan.Ookkanuverderopinditboekjemeerinformatievindenoverdezestichting.
NamensheelIdéfixwillenwijutotslotallenontzettendbedankenvooruwkomstenhethelpeninbrengenvandeleukeveilingstukken.AlleopbrengstenzulleneengrotebijdrageleverenaanhetIXelustrumenwijzijnudaarombijvoorbaatergdankbaarvooruwinzet.Maaruiteraardhopenwijnatuurlijkvooraldatueenleukemiddagmetuwdochtersenmetelkaarzalgaanbeleven.Metheelveelliefsnamensdegehelelustrumcommissie,sluitik,SophieRobertiAbactisvandeIXeLustrumcommissievanhetdispuutgezelschapIdéfix
Inhoudsopgrave1 Praktischeinformatie
2 Inhoudelijkeinformatie
3 Veilingstukken
4 StilleVeiling
5 Loterij
6 Goededoel:BedtimeStories
7 Contact
1.PraktischeInformatieInformatieDeveilingtenbehoevevanhetIXelustrumvanhetdispuutgezelschapIdéfixzalplaatsvindenop23april2016.DeveilingzalwordengehoudenindeWhiteSpacekunsthalteAmsterdam.Deentreeprijsbedraagt25europerveilingbordjewaarbijhapjesendrankjeszijninbegrepen.Programma13:30:Aanvang14:00–14:15:Opening14:15–14:30:SprekerBedtimeStories14:30–14:45:Borrel14:45–16:15Veiling16:15–16:45:Borrel16:45–18:00:Veiling18:00bekendmakingloterijenuitloopAdresveilinglocatieWhiteSpacekunstgalerijMaartenJanszKosterstraat18,1017VZAmsterdamIndienuophetlaatstemomentgehinderdbent,kuntucontactopnemenmetAnnaKohnstamm,0641157038.
2.InhoudelijkeInformatieVeilingTijdensdeveilingzullendeveilingstukkendooreenveilingmeesteraanugepresenteerdworden.Ukuntvanafhetstartbedragvrijbiedenophetdoorugekozenveilingstuk.Wanneerudehoogstebiederbentishetveilingstukvooru.Uiteraardishetmogelijkommeerdereveilingstukkentekopen.Wanneerueenveilingstukkoopt,dientudebetalinggelijktevoldoen.Wijzullennaastcontantookpinencreditcardaccepteren.Detastbareveilingstukkenkunnenaanheteindevandeavondmeenaarhuiswordengenomen.Voordeniettastbareveilingstukkenkrijgtuvanonseenvouchermetdegegevensvandeaanbieder.StilleVeilingNaastdeVeilingzalerookeenstilleveilingplaatsvinden.Inditveilingboekjestaandestilleveilingstukkenbeschreven.Uiteraardzijndetastbarestilleveilingstukkenaanwezigopdedagvandeveiling.Bijbinnenkomst,tijdensdeborrelenindepauzekuntubijhetkraampjevandestilleveilingdestukkennogmaalsbekijkenenzonderandermansweetuwboduitbrengen(uweetechterooknietwelkebedragenernogmeergebodenzijnvoorhetdesbetreffendeveilingstuk).Aanheteindevandeveilingzalgekekenwordenwiedehoogstebiederis.Voordeniet-tastbarestukkenkrijgueenvouchermetdegegevensvandeaanbieder.Deveilingstukkendienendeavondzelfincontantofmetpinafgerekendteworden.LoterijOokzalereenloterijplaatsvinden.Hiervoorkuntulotenkopenbinnenkomstentijdensdeborrel.Delotenzullenvoor€20perstukwordenverkocht.Ookiserdemogelijkheidom3lotenvoor€50tekopen.
Veilingstukken
1.TweekaartjesvoorJustinbieberop9oktoberBenjijeenechtebelieber,maarwasjeooknettelaat?ProbeerdannutweekaartenvoorhetconcertvanJustinBiebertebemachtigenvoor9oktober2016inhetGelredometeArnhem.
Waar:GelredometeArnhemWanneer:9Oktober2016Voorwie:
2.Vakanthiehuisje‘tVaantje
InhetmooieOverijsselsReggedal,staatditvrijstaandhoutenhuisopeengroot(1275m2)eigenterreinmetveelprivacy.HethuisjeligtaandeMeersendijk,onderhetdorpDenHam.Erisvolopgelegenheidomtewandelenentefietsenindeprachtigeomgeving.Ommenligtop9kmafstand.Rustenruimtezijnkenmerkendvoorditcharmantehuis.Deenormetuinmetfruitbomengeefteengevoelvancomfortenvrijheid.Diversezitjesindetuingevendekeuzeomindezonofschaduwtezitten.Rondomdeaangelegdevuurplaatskangebarbecuedworden.Develewandel-enfietsroutesindeomgevingvanhethuis,makeneenverblijfbijzonderaangenaam.Voorzieningenzoalszwembad,supermarktenrestaurantszijnopkorteafstand.Eriseenkleinekruidentuinwaaruitvrijblijvendgepluktkanwordenvooreenlekkeremaaltijd.Mochtendeappelsenperenrijpzijn,danmogendezeookgepluktworden.
Waar:OverijsselReggedalWanneer:DatuminoverlegVoorwie:1-4personen
3.5KaartenvoorPretparkDuinrellEenuitjevoordehelefamilie?GadaneendagjenaarhetpretparkDuinrellenkijkofjijnogeenstukjeondeugendheidinjehebt!GenietvanalleswatDuinrelltebiedenheeftalsdeveleattractiesenniettevergeten:hetTikibad!
Wat:5toegangskaartenvoorDuinrellWanneer:zelftebepalendatum
4.VareninAmsterdam
EenheerlijkmiddagjevarendoordegrachtenvanAmsterdaminclusiefhapjesendrankjesverzorgddoorSanneKnulstenMartjevandenBerg.Waar:AmsterdamWanneer:DatuminoverlegVoorwie:maximaal8personen
4.FotoshootvanfotograafMarcoSweeringEenfotoshootvanfotograafMarcoSweering.Ditkannaarvoorkeurineenstudioofbijdemensenthuis.MarcoSweeringisfotograaf,filmmakerendirector.Hijheeftgewerktvoorverschillendeautobladen,modetijdschriftenenverschillendekranten.
5.VIPDeckKPNNKSchaatsenHetKPNsponsorteamstelthetKPNVIPDeckvoor10personenbeschikbaarvooreenvandedagenvanhetKPNNKSchaatseninhettotaalvernieuwdeThialfStadioninHeerenveen.VanafriantepositieswordjealseenVIPbehandeldmetoverheerlijkehapjesendrankjesmetuitzichtopdeijsbaan.
Waar:ThialfStadioninHeerenveenWanneer:eindditjaar(daginoverleg)Wie:10personen
7.Lunchvoor2personeninhetRIJKS
HetRIJKSishetrestaurantvanhetRijksmuseum.HetRijksmuseumvertelthetverhaalvanNederland.InhetRIJKSwordtdelijnvanhetRijksmuseum:kwaliteit,authenticiteitenuniciteitvertaaldnaardekeuken,dechefs,hetinterieurendelocatie.HetRIJKSishetRijksmuseumopjebord.DusgenietvaneenheerlijkedaginAmsterdamdiejekanafsluiten,ofbeginnenmeteengoedverzorgdelunchinhetRIJKS.Waar:hetRIJKSrestaurantinAmsterdamWanneer:Wie:2personen
8.Jaar12eendagtotuwbeschikking
Geenzinomuwtuinvoorjaarsklaartemaken?Ofuwhuiseengrotevoorjaarsschoonmaak?HuurdanhetjaarIdefix12in!!
9.MusicalBeautyandtheBeastvoor8personenmetdinerUzultkunnengenietenvandemagischemusicalBelleenhetBeestvoor8personenineenprivéloge.BelleenhetBeestiseeninternationaalsuccesenwasopBroadwayjarenlangeengrandiozevoorstellingenwontallozeprijzen.Bijdezedagisookeendinervoor8personeninbegrepenverzorgddoorhetcateringbedrijfMaisonvandenBoer.Afhankelijkofudemiddagofdeavondshowprefereert,zalhetdinervoorafofachterafplaatsvinden.Indepauzevandemusicaliserookdrankjeaandebarinbegrepen.Waar:AFASCircustheaterScheveningenWanneer:datuminoverlegmeteigenaarWie:8personen
10.DinerbijuthuisgeheelverzorgdHeeftudatookaltijd?Nodigtuwatvriendenuitomthuistedineren,stajezelfdeheletijdindekeuken..Metditstukhoeftdatnietmeer.FlorineKuijpersmaaktvooruenuwgasten3heerlijkegangen,inclusiefbedieningdoorAnnaKohnstammenEmmaImmink.Heeftuwattevierenofwiltumeteenintiemclubjegaaneten?Wachtdannietlanger,wantditishetidealemomentomtebieden.Waar:BijuthuisWanneer:InoverlegVoorwie:Maximaal6personen
11.EenbezoekaanhetJoodsHistorischMuseumCulturelebelevenisinhetJoodsHistorischMuseumvoor10personen:entreemétspecialerondleidingvan1uur.Naastdemooievastecollectiesdieuiteraardbekekenkunnenworden,iserdekomendemaandenookeenbijzondereextratentoonstellinginhetmuseumtezien:"AmyWinehouse:AFamilyPortrait”.DezetentoonstellingwerdgemaaktdoorhetJewishMuseumLondoninsamenwerkingmetAmy'sbroerAlexWinehouse.NaLondenoogsttedetentoonstellingoverweldigendsuccesinTelAviv,WenenenSanFrancisco.Laatdeonbekendekantvandezewereldsterzien:eenkijkjeinAmy'sprivélevenalsjongevrouw,voordatzijbeïnvloedtwerddoordemedia-
aandachtensensatiezuchtdiehaarlaterfataalwerden.Detentoonstellingkant/m4september2016bezochtworden.Waar:JoodsHistorischMuseumteAmsterdamWanneer:datuminoverlegVoorwie:Maximaal10personen
12.Franseles/vertalingvanCharlotteLugardBonjourjem’appellemademoiselleLugardetj’habiteàAmsterdam.WiltuookuwbasisvaardighedenFransopfrissen,danisdituwkans!MadameLugardheeftjarenlanginGenèvegewoond,waardoorFranshaarmoedertaalis.Mochtuhetzelfnietnodighebben,danisditnatuurlijkideaalomeenbijlesFransvooruwzoonofdochterteregelen!Ofheeftuhulpnodigbijhetvertalenvaneenstuktekstdanbentuookaanhetgoedeadres!Wat:6lessenFrans/Vertaling
13.Eendagjaar13totuwbeschikkingVooraluwklussenrondomeninhethuiszaljaar13vooruklaarstaan.Metliefdeknappenzijdeklusjeopwaarualdagenofwekentegenopziet!
14.GolfenopdeKoninklijkeHaagscheGolf&CountryClubDeKoninklijkeHaagscheGolf&CountryClubisdeoudsteNederlandsegolfclubindeduinenbijWassenaar.Degolfbaanheeft18holesenelkeholebiedteengeheelanderuitzichtenistelkensnieuweverrassendeuitdaging.Waar:KoninklijkeHaagscheGolf&CountryClubWanneer:datuminoverleg(maandagtotenmetvrijdag)Voorwie:3personen
15.PortretvanPeterDonkersloot
UzultdemogelijkheidkrijgenomeeneigenfotooptesturennaardeheerDonkersloot,diehijvervolgenszalafbeelden.Mochtugeenfotohebbenwaarutevredenmeebent,danzalDelphineChevaliereengoedeportretfotovanuschieten.
Wanneer:inoverlegmeteigenaar
Wie:1persoon
16.EenweekIbizaEenweekjevertoevenophetprachtigeIbizainCasaMimi.DezeruimevillameteenzwembadeneenapartejacuzziligtineenrustigeomgevingtussenSanJoséenSanAgustinenbiedteenmooiuitzichtopdebaaivanSanAntonio.Hethuisheeftvierslaapkamers,tweebadkamerseneenruimekeukenenwoonkamer.Hethuisistehurenisbeschikbaarbuitenhethoogseizoenindemaandenmaart,april,meienoktober(exclusiefdemeivakantie). Waar:IbizaWanneer:maandenmaart,april,meienoktober(exclusiefdemeivakantie)Voorwie:8personen
17.PriveconcertvanCarlvanReenenmetdinerDinerenonderhetgenotvanhuisconcertvandebefaamdeCarlvanReenen.EenmeergangenmenuwordtklaargemaaktdoordechefsDuvekedeGaayFortman,AnnemijnvanBeersenNadineProfijt.HeeftualtijdaleensheerlijkwillendinerenonderhetgenotvaneenprachtighuiskamerconcertvandebefaamdeCarlvanReenen,danisdituwkans!CarlvanReenengaatvoorudeSchilderijententoonstellingspelenvanMussorgskyterwijldechefsDuveke,AnnemijnenNadineeenheerlijkdinervooruklaarmaken!Heeftuwattevierenofwiltugezelligmetcollega’suiteten?Danisdithetmomentwaarueenavondlangkuntgenieten!Waar:MuiderbergWanneer:indemaandmei,datuminoverlegVoorwie:15,max20personen
18.EenweekinEvianlesBains,FrankrijkMooievillainEvianlesBainsaanhetmeervanGeneve.MooievillainEvianlesBainsaanhetmeervanGeneve.Hethuisheeft16bedden,6badkamers,zwembadenveelprivacy.Tebereikenmetdeauto(+/-1000km)ofmethetvliegtuigEasyjet,KLMnaarGeneveendaarnanogongeveereenuurmetdeauto(Huur).Evianstaatbekendomzijnwater.Indeomgevingishetprachtigwandelen,raftenMountainbikengolfen(EvianMasters)tennissenpaardrijdenwaterskieenenskieen.InhetseizoengaaterregelmatigeenbootnaarLausanneopenneer.Kortomeenheerlijkeplekommetfamilieofvriendeneenvakantietevieren.Devillaisbeschikbaargedurendeeengrootdeelvanhetjaarmetuitzonderingvandemaandenjuli,augustusenseptember.
Waar:EvianlesBainsWanneer:DatuminoverlegVoorwie:16personenmaximaal
Pauze
19.Akoestischeachtergrondmuziekbijeendiner/borrelHeeftuietstevierenofwiltutijdenseenborrelvergezeldwordendooreenprachtigakoestischzangduo,danisdituwkans!DaanenHannahzijneenzangduodieakoestischemuziekspelen.Zebegeleidenzichzelfopeengitaarenspeleneigennummers,ennummersnaaruwkeuze.DaanenHannahzijnintehurenvoorverschillendegelegenheden,zoalsborrels,verjaardagenendiners.Houdtuworendanooktijdensdeveilinggoedopen,wantookhierisditwaanzinnigezangduotehoren!Wanneer:datuminoverlegWaar:locatienaarkeuze
20.VerseBloemenbezorgdelke2wekenDémooisteeyecatchersvanhetseizoenmetdehandsamengebondendooreenbloemstylisteineenaantalstijlvollebossen.Geenkeuzestressenaltijdontrend.FLOWDERmaaktgebruikvanseizoensgebondenbloemen,hierdoorzaluwboeketelkekeerverschillenvanpracht.Dedoorjougekozenbloemenwordenpasafgesnedenbijdekwekernadatjejouwbestellinghebtgeplaatst.Daardoorzijndebloemenverserdanverszodatjijextralangvanjebloemenkuntgenieten!PostNLdaarbentubekendmee:datspecialemomentjeaandedeurmetjouwpakketje.DatisookdeFLOWDERbelevingvanbezorgen.EnviaTrack&Tracewordjeopdehoogtegehouden.Enditalleselke2wekenvoor3maandenlang! Waar: bij u bezorgd Wanneer: wanneer u wilt Voor wie: één adres
21.BeautybehandelingBergmanKliniekNauwbezoekaandeBergmanKliniekheeftueenoptimalehuidconditiemetdankaandeBergmanMetamorphoseTreatment.Stimulerendeanti-verouderinggezichtsbehandelingvooreenoptimaleconditievandehuid.Uervaarteengevoelvanwelbehagengecreëerddoorwarmeenkoudemaskerstezamenmethet“BergmanAmpuldeluxe”,datdezelfvernieuwingstimuleert.ditincombinatiemetdespecialebergmanmassagesdiedeinnerlijkebalansversterken,zullenualsherborendoenvoelen.
Waar:LarenWanneer:overleg
22.Hockeytraining/coachingvanJuliettevanHattumKanuwzoonofdochterwelwatextratipsentricksgebruikenvaniemanddiealjarenlangoptopniveauhockeyed,danisdituwkans!UkuntJulietteinhurenomeentrainingtegevenofuwkindmetzijnofhaarteameenkeertecoachen!Zelfspeeltzijal4jaarlanginHurleyDames1(hoofdklasse)enheeftzijvanafhaarvijftiendetotenmettwintigsteindenationaleteamsvanNederlandgespeeld,waarmeezijonderanderein2010Europeeskampioenonder16jaarwerdinBarcelona,in2010JeugdOlympischkampioenwerdinSingaporeenin2013WereldkampioenwerdinMönchengladbachmetJongOranje!Wanneer:Datuminoverleg
23.MidweekofweekendinZeelandEveneenmid-weekuitwaaieninhetaltijdgezelligezeeland?InhetplaatsjeEllemeetvlakbijRenessestaateenvrijstaandhuis,met3dubbeleslaapkamers,eenliving+keukeneneentuinwaardeheledagdezonopstaat.Hetstrandisoploopafstandenhebjezinomtewandelenindeduinen?DeboulevardvanRenesseis5minutenrijden.Daarnaastligthethuisoploopafstandvanhertstrand.Kortom,geschiktvoorzoweleensportiefalsrelaxedweekend.Waar:EllemeetWanneer:inoverlegVoorwie:6personen
24.EendagjezeilenopdekaagofzeelandZeelandheeftnogveelmeertebeiden!Hebjijzinomevenhelemaaluittewaaien?GadaneenlekkerdagjezeileninZeeland.
Wat:EenzeiltochtinclusiefschipperenmatroosSuzanneDoorhout-Meesvoor3-4personen.Wanneer:Datuminoverleg
25.Diner-chequeMichelinsterrestaurantHanTinginDenHaagHanTingiseenChinees1MichelinsterrestaurantinDenHaagwaarzekokenmetWesterseinvloeden.Hetbetrefteendiner-bonvoortweepersonenmet5-gangendinermetwijnarrangement.Ditrestaurantopnummer1vanrestaurantsinDenHaagbijTripaAdvisors.
Wanneer:datuminoverlegVoorwie:voortweepersonen
26.Oppasdiensten15uurtevergevendoorhetjaar14
Gaatubinnenkorteenavondjeuitofheeftunogeenoppasnodigvooruwkinderen?Huurdaniemandvanditjaarinenuwhuisdierwordthetweekendverzorgdofukunteenlekkeravondjeweg,zondereenoppasteregelen.
27.TweenachtenineenBed&BreakfastdichtbijdekustinDenHaagIneenvandemooistekustwijkenvanDenHaagvindtuhetB&BneartheSeavandebekendekunstverzamelaarPaulLoman.DeB&BisgelegenindeHaagscheVogelwijk,opminderdan300mvanhetstrand.Ukrijgtdebeschikkingovereenafgescheidenvleugelvaneenvrijstaandhuiswaarbijeenapartzit-enslaapgedeelte,eenmodernebadkamer,eentuineneeneigenopgangwordenaangeboden.DaarbijligthetcentrumvanDenHaagopfietsafstand.Hetontbijtwordtgeserveerdinuwkamer,erkangratisvoordedeurgeparkeerdwordenenverderstaanertweefietsenvooruklaar.Kortomeenheerlijkelocatieomeenweekendlangevenhelemaalbijtekomen.Wat:bed&breakfast2personenWanneer:Datuminoverleg
28.HighTeabijuThuisverzorgdEenhelezaterdag-ofzondagmiddagtotindepuntjesverzorgdwordenmeteenheerlijkHighTea.Uzalzelfnergensovernahoeventedenken,onzeeigenDavideHeijmanskomtnamelijkbijuthuis.Zezalueenheerlijk3gangenhighteaaanbiedenmetwarmeenkoude,hartigehapjesensandwiches.Enhieraanzullennatuurlijkgeensconesmetclottedcreamenjamaanontbreken!Bijelkegangzaleenbijpassendetheewordengeserveerd.
Wanneer:Datuminoverleg
29.EenweekAnguillainVillaAbayamurdaWiljijerevenhelemaaluit?KiesdanvoorhetsecretescapeeilandAnguillamiddenindeCaribbean.VillaAbayamurdaishiervooruniekekans!Devillaligtophetnoordenvanheteilandmetuitzichtopzee.Hethuisheeft4slaapkamers,4badkamerseneenruimekeukenenwoonkamer.Totaalkanjemetnegenmanhierslapen.GenietmetjecocktailaanhetzwembadindeCarribean.
Wanneer:DatuminoverlegVoorwie:achtpersonen
30.AppartementKaapstadPrachtigappartementvoor2personentehuurinKaapstad.Hetiseendriekamerappartementvanongeveer150m2mettweeterrassen(1metuitzichtachteren1terrasmetuitzichtopzeeendeTafelberg).Hetappartementis24/7beveiligdenligt45minutenvanStellenboschen15minutenvanhetcentrumvanKaapstad.HetiseenontzettendleukebuurtmetuitzichtopdeTafelbergen3minutenlopenvanafhetstrand.
Wanneer:datuminoverleg
31.Uitgebreiddinerbereidengeserveerddoorhetjaar15Zinombinnenkorteendinertegevenvoorveelgasten,maargeenzinomtekokenofvoorbereidingentetreffen,huurdanjaar15in!MetchefkokDavidezaleenheerlijkdinerbereidwordenenukuntrustigaantafelblijvenzitten,doordatderestvanhetjaardegangenzullenserveren.
Wanneer:Datuminoverleg
32.Nieuwspoort–WhiteHouseSeriesExclusievetoegangtotinternationaalperscentrumNieuwspoortinDenHaagvoor2-4personen.Ontvangstmethapje/drankjeenrondleidingdoordirecteurEricJanssen.DaarnamagudeelnemenaandebijeenkomstvandeWhiteHouseSeriesoverdeAmerikaanseVerkiezingenennapratenmetWhiteHouseWatchers.EenvandeWhiteHouseWatchersisWillemPost.HijiseenNederlandseAmerika-deskundige,historicusenpublicist.Poststudeerde(Amerikaanse)geschiedeniseninternationalebetrekkingenaandeRijksuniversiteitLeiden.SindsmiddenjarentachtigisPostAmerika-commentator/-deskundigevooreengrootaantalmediainbinnen-enbuitenland.
Wanneer:Datuminoverleg,erzijnmeerdereWhiteHouseSeries.Voorwie:2-4personen
33.HuisjeinBeaumeZinomerevenuittezijn,maargeenzinomlangterijden?Op4uurtjesrijdenvanafAmsterdamligthetpittoreskedorpjeBeaume,inhetnoord/oostenvanFrankrijk.Indeomgevingkanjeeenkleineweekgeheeltotrustkomenenhetuitzichtvanafhethuisjeisprachtig.Jekanhierontspannen,eenboekjelezen,barbecueënenheeldedagbuitenzijn.Elkeochtendversebaguettesvandebakkerop5minutenafstandlopen.Waar:Beaume(noord/oostFrankrijk)Wanneer:InoverlegVoorwie:7personen
34.PraesesvooreendagWaanjeindewereldvanIdéfixenpakhetgrootsaan.VervulderolvanpraesesvanIdéfixvoor1dag.Genietvanprivilegeswaardevrouwmetdehamer,ditjaarFlorentinedeBoer,inzwemt.Geheelgekleedinblauwgeelvesthebjij24uurlangdetouwtjesinhanden.Depreasesbepaaltwaterdiedaggedaanwordtenhoedeborrelzouverlopen.
StilleVeiling
1. TandenblekendoorGerardWarmelinkinAmsterdam
2. Coachingsgesprek5x45minuten“Heeftubehoefteaanwathulpbijbeslissingennemen,duidelijkheidcreërenoverbepaaldesituatie,ietsinbewegingzetten,eenkeuzemakentussentweemogelijkhedenofprioriteitenstellen?Opelkgebiedkuntuhiermeegeholpenworden,zoalsopuwwerk,gezin,relaties,alles!”
3. StudiekeuzeconsultdoorKarinKohnstamm“Hetwordtsteedsbelangrijker,dejuistestudiekeuzeiseenessentieelprobleemgewordenvoorbijnastuderendejongvolwassenen.MaakdejuistekeuzedooreenconsultvanstudiekeuzecoachKarinKohnstammvanstudiekeuzeopmaat.Eenconsultbestaatuiteeninteressetest,matchingmetrelevantestudieseneenafsluitendgesprek.“
4. Prachtigmake-upadviesinclusiefmake-upartistbehandeling
5. BegeleidingCVschrijvendoorLaureStenacker“RecruiterszijngeneigdombinneneenminuuteenCVtebeoordelen.EenCVmoeterdusbinneneénoogopslagaltoeleidendatderecruiter“getriggerd”wordt.”
6. Completevrouwengolfset“EencompleteBulletGolfset,bestaanduit:houten3,houten4,ijzer6,ijzer7,ijzer9,Sandwedgeenputter.Allesineenoriginelelichtgewichtdraagtas.”
7. WeekendwegnaarBad-Zwiechenalmvoortweepersonen
8. 5PilateslesseninBloemendaalindemaandenmeienjuni
9. SchoonheidsbehandelingverzorgddoorEllenmetLaPriairie
producten
10. EengesigneerdehockeystickdoorBillyBakker“EenlimitededitionAdidasstick.”
11. LimitedEditionGinFles“WilderenGin-DiamondEditionGenietdezezomervaneengintonicmeteen"brilliant"einde...OpdebodemvandezeflesligteenechtediamantuitAntwerpen!DezemandheeftallesvooreencompleteenperfectGT:inclusiefglazen,FevertreetonicenextrazoethoutswizzlesticksThemessageinthebottlehasneverbeenmoreclear:Diamondsareagirl'sbestfriend!”
12. Chauffeurvooreendag“Heeftubinnenkorteengezelligeavondbijvriendenophetprogrammastaanofeenfeest,danheeftuvastgeenzinomdeBobtezijn!Ditisdanuwkans,wantuwordtheenenteruggeredeninuweigenauto,waardoorugeenrekeninghoefttehoudenmettijdofdealcoholischeversnaperingendieutotzichneemt!”
13. Studie-enlifecoaching“Sommigejongerenontwikkelenzichwatlaterensommigenhebbenmoeitemetplannen.Sommigenvergelijkenzichzelfteveelmetanderenensomshebbenjongerennietdezelfdemogelijkhedeninhetleven.Tochzijneraltijdmogelijkhedenomtegroeien.”
Loterij
1. DinereninrestaurantWing’sinDriebergen
2. Lustrumwijndoos
3. WeekendrijdenineenAlfaRomeoSpider
4. TienwasbeurteninZandvoort
5. FotovanSaschadeBoer
6. HuidverzorgingspakketvanNatuurgeijst
7. 6FlessenCockburnVintageport(2002)
8. Gloednieuwehockeystick
9. 5kaartenvoorpretparkDuinrell
6.Goededoel:BedtimeStories
ActriceGuusjeEijbersisdeinitiatiefnemervanBedtimeStories.ZijisonderanderebekendvandeserieMedischeCentrumWestenheeftookalstheatermakerhaarsporenverdiend.GuusjeEijbers:“Alstheatermakerbenikaltijdopzoeknaarverhalenwaarmeeikhetpubliekemotioneelkanraken.HetideevanBedtimeStoriesligtdaaromvoormijinhetverlengdevanwaarikalmijngeheleloopbaanmeebezigben;samenzijnmeteenmooiverhaal.Ditideeisontstaanvanuiteenbehoefteietsvanuitmijnvakgebiedterugtedoenvoordemaatschappijenvanuitdeliefdevoordeliteratuur.Alstheatermakerhebjenauwcontactmetjepubliek.BedtimeStoriesstaatnaasthetbedenbiedtnetalsinhettheaterverlichtingeninzicht.”
Begin2012begonGuusjeEijbersmetdeontwikkelingvanBedtimeSoriesdatinseptembervandatjaareenofficiëlestatuskreegindevormvande‘StichtingBedtimeStories’meteenbestuurenambassadeurs:YvonneKeuls,AnneWillBlankersenGijsScholtenvanAschat.
Erwerdeenselectiegemaaktvanacteursenactricesdieinaanmerkingkwamenomzichvoorditgoededoelintezetten.DekrachtvanBedtimeStoriesisdatprofessioneleacteursaanpatiëntenvanziekenhuizenenbewonersvanzorginstellingenvoorlezen.Zelatendehenwegdromennaareenanderewereld.Elkeacteurheefteeneigenspeciaalontworpenvoorleeskofferbijzich,volinspirerendeattributen,boeken,liefdesbrieven,poëziekaarten,recepten,muziekfragmenten,grapjes,spelletjesenkorteverhalen.Dekofferiseenechtebinnenkomer.Hierdoorontstaatdemogelijkheidvaneenlevendigevoorleessessiemetveelinteractietussendeacteurenhetpubliek.Zoisdekofferalsleidraadvandesessieeenuitstekendmiddelvoordevoorlezeromgemakkelijkcontacttemakenmetdepatiënt.
Erbestaaninmiddelsdriesoortenkoffers:eenkinderkoffer,eenvolwassenenkoffereneenkofferspeciaalbestemdvoormensenmetdementie.BedtimeStoriesziethetalseenprachtigeuitdagingindetoekomst
meerkoffersopmaatteproducerenomzosteedsnieuwedoelgroepenaantespreken.
WijhebbenbeslotenhetgoededoelBedtimeStories10%vanonzeopbrengsttedonoren.Eenvandeambassadeurszaltijdensdezedagmeervertellenoverdezestichting.
7.ContactIXeLUSTRUMCOMMISSIEDISPUUTGEZELSCHAPIDÉFIXEmmaImmink PraesesSophieRoberti AbActisAnnaKohnstamm QuaestorPrimusJuliettevanHattum QuaestorSecundusBobbievanderVelden AssessorContact:idefixluco@gmail.comVEILINGCOMMISSIENicolavanDijkHannahLimAnne-marieSchorerRoxanneKeislairContact:[email protected],AppraiserandAuctioneeratAmsterdamsVenduhuisdeElandendeZon