Naša základná škola bola slávnostne Naša základná škola bola slávnostne otvorená 3.9 1975 na sídlisku F meste otvorená 3.9 1975 na sídlisku F meste Topoľčany.Topoľčany.

V súčasnosti má škola 285 žiakov V súčasnosti má škola 285 žiakov rozdelených v trinástich triedach. rozdelených v trinástich triedach.

Page 4: Základná škola

Na našej škole sa každoročne Na našej škole sa každoročne usporadúvajú mnohé akcie. Každý rok usporadúvajú mnohé akcie. Každý rok je na našej škole aj zber papiera. Ani je na našej škole aj zber papiera. Ani tento rok nebol výnimkou. Zapojila sa tento rok nebol výnimkou. Zapojila sa každá trieda.každá trieda.

Page 5: Základná škola

Taktiež sa na našej škole organizuje Taktiež sa na našej škole organizuje Deň detí.Deň detí.

Súťažilo sa nielen v točení kruhov, v Súťažilo sa nielen v točení kruhov, v slalome, hode na cieľ, v stolnom slalome, hode na cieľ, v stolnom tenise, ale aj v typickej stolovej súťaži tenise, ale aj v typickej stolovej súťaži Človeče, nehnevaj sa.Človeče, nehnevaj sa.

Page 6: Základná škola
Page 7: Základná škola

Tento rok bola na škole nová udalosť, Tento rok bola na škole nová udalosť, ktorá deti príjemne prekvapila. Dostali ktorá deti príjemne prekvapila. Dostali možnosť zúčastniť na športovo-možnosť zúčastniť na športovo-rekreačnom pobyte v Taliansku. Deti rekreačnom pobyte v Taliansku. Deti mohli ísť na desať dňový pobyt pri mohli ísť na desať dňový pobyt pri mori v krásnom, čistom a slnečnom mori v krásnom, čistom a slnečnom meste – Lignane.meste – Lignane.

Page 8: Základná škola
Page 9: Základná škola

Na škole sa ako inak každoročne Na škole sa ako inak každoročne organizuje Slávik Slovenska. Ani tento organizuje Slávik Slovenska. Ani tento rok nebol výnimkou. rok nebol výnimkou.

17 účastníkov školského kola speváckej 17 účastníkov školského kola speváckej súťaže sa predstavilo v troch súťaže sa predstavilo v troch skupinách. Školské kolo v 1.kateg. skupinách. Školské kolo v 1.kateg. vyhral Martin Hanina, v 2.kateg. vyhral Martin Hanina, v 2.kateg. Veronika Veličová a v 3.kateg. vyhrala Veronika Veličová a v 3.kateg. vyhrala Simona Štefkovičová.Simona Štefkovičová.

Page 10: Základná škola
Page 11: Základná škola

Použité zdroje: Použité zdroje: